Piramidės galia

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Piramidžių galia yra kosminė ir energetinė, o piramidės yra ypatingos, todėl jas ir stato, nes jei nebūtų ypatingos, tai jų ir nestatytų. O taigi čia jau pasirodo, kad piramidės turi kažkokių tai galių neregėtų.

Bovisas

O gi vieną kart buvo tai toks prancūzas Bovisas katrasai aplankė Egipto piramides. Visur rado kalnus šiukšlių ir kitokio tai brudo. O tarp viso to jis užmatė besivoliojantį katės lavoną. Betgi va ta katė buvo nesupuvus ir atrodė kaip ką tik iš gimdos išstumta. Bovisas sumyslino, kad čionai ir slypi kažkokia tai piramidžių galia. Tada jis grįžo namolio ir pradėjo daryti visokius eksperimentus. Kišo mitalą į piramides ir žiūrėjo, kiek ilgai jis pralaikys nesupuves. Nu ir jis pamatė, kad visas mitalas stebuklingai puikiai išsilaiko.

Karelas Drbalas

1959 metais vienas toks českoslovakas Karelas Drbalas užtiko Boviso bandymus irgi patsai pradėjo daryti egzperimentus ant piramidžių modelių pakišdamas po jomis skutimosi britvas. Mat gi tais metais buvo šūdinai su skutimosi britvomis. Drbalo nuostabai britvos pasigalando. Tai buvo didžiulis atradimas. Jisai sumyslino, kad reikia šitą briedą užpatentuoti. Ale patentų biure jam ten paporino, kad jie neduoda patentų visokiam briedui. Tada Drbalas pasiūlė išbandyti jo idėją biuro darbuotojams, ir anys kaip tais sutiko. Po savaitės tie darbuotojai buvo labai nustebę. Drbalui skyrė patentą numeriu 91304. Drbalas greit pardavė savo išmislus vienai firmai, katra pradėjo gaminti tokias piramides ir visi českoslovai įtikėjo, kad jos veikia.

Karelas rodo savo išmislus visame gražume

Pasidaryk pats

O gi jeigu patys norite tai išbandyti - tai tiesiog paimkite tuščiavidurę piramidę, ir užvožkite ją ant kokio daikto taip, kad jos sienos būtu atsuktos į šiaurę, pietus, rytus ir vakarus.


Dar žr.