Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Piramidės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Daugelis nežino, kaip tos piramidės atrodo iš viršaus, tačiau štai atsirado kažkas, kas nelegaliai su dronu nufotografavo. Tiesa, šita Didžioji Gizos piramidė, kurią matote, yra 150 metrų aukščio, tai drono reikėjo geresnio, nei kokie paprasti tarškučiai.

Piramidė yra tam tikros formos ir figūros iš 3D erdvės, kurios skleidžia energijas ir sutrikimus, kurie jau pasiskleidę, padaro kokius nors poveikius. Kiekvienas geometrijos žinovas jums gali pasakyti, kad piramidė yra kokia tai pusė nuo tetraedro, o šisai yra deimanto kristalinė gardelė, todėl piramidės yra deimantinė struktūra. Iš to ir kyla visa piramidžių galia!

Pipedija žino nemažai piramidžių, kuriose slypi visokia magija ir mistika, o taip pat kartais dar ir kokie nors žydomasoniai ar iliuminačiai:

Moksliškai dar būna, kad kas nors pasako ir kitą žodį apie piramides - zikuratas. Tai skamba mįslingai ir sukelia dar daugiau klausimų.

Daugelis įsivaizduoja, kad Egipto piramidės yra pačios didžiausios, bet tai ne visiškai tiesa. Jos yra aukščiausios, bet pati didžiausia piramidė yra kažkur Meksikoje - taip vadinama Čolula (Cholula), kurios pagrindas užima keturgubai didesnį plotą, nei Gizos piramidė. Taigi, actekų piramidės yra didesnės, nei Egipto piramidės. Tiesa, visa ta Čolula yra apgriuvusi, apvirtusi žemėmis ir apaugusi medžiais, tai ne tokia įspūdinga.


Dar žr.

Čia ir daugiau dar informacijos apie piramides yra: