Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Perlenkti lazdą

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
12:35, 21 spalio 2020 versija, sukurta Balalaikų draugė (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Perlenkti lazdą''' - tai čia kai paimi kokį nors pagalį ar lazdą ir lenki, pakolei nepersilenks. Tai kadangi pagaliai ir lazdos nepersilenkia, o sul...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Perlenkti lazdą - tai čia kai paimi kokį nors pagalį ar lazdą ir lenki, pakolei nepersilenks. Tai kadangi pagaliai ir lazdos nepersilenkia, o sulūžta, tai nieko ir nesigauna. Taip kad jei per daug lenksi - tai suluš.

Kadangi pagalius ir lazdas lankstyti yra beprasmiška, tai išties šitas posakis turi perkeltinę prasmę. Reikalas tas, kad lazda arba pagalys - tai aiškus ir vienareikšmiškas falinis simbolis, taip kad jei toksai simbolis perlenkiamas ir sulaužomas, tai reiškia simbolinį bybio nulaužimo veiksmą. O nulaužti pimpalą yra labai negerai, labai labai negerai, labai labai labai blogai, nedarykite taip niekada.

Taip kad perlenkti pagalį ar lazdą - tai reiškia labai blogą veiksmą, vaje vaje. Lazdos perlenkimas yra visiškai netoleruotinas veiksmas. Labai nerekomenduojame.