Paneigimas

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Paneigimas. Neigiame viską, ką paskelbėme čionais šitame portale ir ko nepaskelbėme čionais, nes tai yra netiesa, melas, išsigalvojimai, kliedesiai, nesąmonė irgi neteisybė. Taip pat skelbiame, kad nesąmonė yra viskas, įskaitant ir šitą vat čionais straipsnį, nes tai irgi yra nesąmonė ir neteisybė. Todėl tuo pačiu neigiame ir paneigimo paneigimą, kaip neteisingą, melagingą ir klaidinantį, tačiau ne iš blogų kėslų, o iš įsivėlusios nesąmoningos klaidos, kurią įvėlė duomenų perdavimo trikiai tarp kompiuterio ekrano, kėdės ir klaviatūros.

Duotuoju taip pat pranešame, kad mes patiriame prasmės ir reikšmės persimaišymo degeneraciją, todėl mūsų informacija ir yra panaši į kažkokį tai triukšmą, beigi sveiko proto neprimena, nes priminti ir neturi, nes nuo pat pradžių taip buvo planuota, kad protingais nebūsime, nes smegenys ne tam skirtos, kad Pipediją rašyt.

Taip pat mes kalbame, įsikišę burną į koją, o rašome tomis rankomis, kurios mums auga iš užpakalio, todėl tai yra mūsų pasiteisinimas, kad negalime kitaip nusišnekėti, nes jau ir taip labai nusišnekame.