Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagalba:Turinys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
21:53, 27 sausio 2018 versija, sukurta Vezimas21 (Aptarimas | indėlis) (Atšauktas Negrenas (Aptarimas | įnašas) keitimas (48894 versija))
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 

JŪS NETURITE 18 METŲ

Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
 Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.
 Crystal Clear action button cancel.png  Pipedija tave išnaudos visaip ir dar išsityčios!
Šlykščiausias melagingas purvinų pamazgų puslapis Lietuvoj!

Tūpam žmogeliui net ir krūčiausias help'as nepadės. Išbandyta praktiškai, Dažniausiai Užduodami Klausimai ne tik kad neskaitomi, bet netgi ir neegzistuoja, tai apie kokią dar pagalbą čia šnekam? Ne pagalba čia, o kažkokie kliedesiai ir išvis nusišnekėjimai, tai ne padės, o tiktai pakenks, nes tokia yra visa šūdų paradigma: viskas atbulai.

Todėl jokio help'o čia niekad nebuvo, nėra ir nebus. Visais iškilusiais klausimais prašome kreiptis tiesiai į Pipedijos redagcinę kolegiją. Vat jie tai tikrai šaunūs psichai, ir, kas keisčiausia, yra vabšče tūpi, visiškai negabūs ir greičiausiai profkiniai. Na ir aplamai tai visas šitas Pipedijos projektas net ne tūpas, o tiesiog balkaniškai tūpas.

O čia dar ir aš turiu banhamerį, ir kalu juo kur papuola.