Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


PR

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

PR - dviprasmiška santrumpa, paskutiniu metu visai keistai įgaunanti abiejų prasmių sinergiją dėka Google bei internetų, mat ir Public Relations, ir Page Rank sąvokos siejasi vis smarkiau ir tampa jau veik neatskiriamomis, mat net nesigauna pasakyt, kur prasideda viena ir baigiasi kita.

Jau dabar labiausiai patyrę piarščikai sako taip, kad jei tave bloguoju mini internetuose, o ypač kokiame nors Facebook, tai gali būt nekas, nes per tenai plintančios nuomonės bei gandai visad apima visus, net ir jokių kompiuterių akyse nemačiusius. O ir atvirkščiai, patyrę SEO ekspertai ima kalbėt, kad Google kokiais tai būdais neblogai atspėja, kaip kokia tema ar autorius yra vertinamas realybėje, todėl jau nereikia labai rūpintis kažkokiais optimizavimais: pakanka, kad apie tave kalbėtų ir jau tai sukurs lankytojų srautą, o ir padidins visokius peidžrankus.

Čia dar galima pridėt, kad Pipedija kai ką nors pamini, tai irgi paskui Google atsižvelgia, tik neaišku, į kurią pusę, nes gerai nežinome, ar mus laiko durniais, ar šiaip silpnapročiais. Kiti gi sako, kad visai jau neatsižvelgia, nes ir pats PR dabar rodo kažką neaiškaus, mat puslapiai su mažais PR neretai paieškose iškyla daug aukščiau už tuos, kurių PR didelis. Nors vat senais laikais visokie vebmasteriai savo PR matuodavosi kaip kokiais pimpalais.

Dargi tarp senųjų PR vilkų tai minimas toksai Liutauras Ulevičius, nes jis ant Google Plus vis dabar kalba apie kažkokias krizes, jų valdymus ir viso to pasekmes kažkokiems įvaizdžiams. Tai gal ir protingai kalba, negali neigt.