Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Oligofrenija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Oligofrenija - gi tiesiog silpnaprotystė, kaip sakant intelekto trūkumas. Taigi čia jei jau pasiremsim garsiąja IQ teorija, tai akivaizdžiai 80% visų žmonių yra neabejotini silpnapročiai, matgi pagal Gauso pasiskirstymą taip viskas nugula. Tai čia medicina mums sako, jog dibilai yra neabejotinas faktas! Ir Pipedija čia kaip tik tasai lygis, katras gal ir žemesnis.

Reikia dar vieną dalyką suprasti tik: įprasta silpnaprotystė būna įgimta ar šiaip nuo vaikystės. Tai vat tokia ir vadinama tiesiog silpnaprotyste arba oligofrenija. O dar būna ir įgyta, vėlesnyviasniame amžiuje išsivysčiusi silpnaprotystė - tai šitokia jau vadinasi demencija.


Medicininis oligofrenijos skirstymas

O tai šiaip jau mediciniškai oligofrenija skirstoma į tris rūšis:

  • Debilumas - tai čia šiaip visokie durneliai gi tiesiog, nuo įprastų žmonių veik ir nesiskiriantys niekuo, tik šiaip kvailesni, bet ir skaityt, ir rašyt paprastai išmoksta, tik kad beraščiai visgi dažniausiai, nors kai kurie ne tik universitetą sugeba pabaigt, bet ir į valdžią išlįst... Tai kaip daktarai kokie paskaičiuoja, tai bene 80 procentų žmonių turi kaip kuriuos debilumo požymius, taip kad nuo normalaus žmogaus debilo taip paprastai neatskirsi.
  • Imbecilumas - tai čia jau aišku sunki forma, kur ir sulaukęs pilnametystės žmogus elgias, kaip penkiametis vaikas, šitokie į valdžią jaugi nepakliūna, nes jais nieks nepasitiki, o ir parašo toksai žmogus uždėt nemoka, o ir iškrėst gali neaišku ką, kai protelis vaikiškas... Nors reik pasakyti, kad kai kurie kažkaip net ir mokyklą užbaigia, kas kad nemoka rašyt, o ir estrados bei TV žvaigždėmis kartais tampa.
  • Idiotija - tai čia jau sunkiausia forma žinoma, kur žmonės neretai panašesni į daržoves būna, visai jau tokie nei bendraut nesugebantys, gal tik vieną-kitą žodį, tai aišku gaila jau čia, ką padarysi, tai kartais būna prisijungia prie internetų, bet tik tam, kad Pipediją papildyt, o ir tai nelabai gal savarankiškai...

Tai aišku, norim čia pasakyt, kad jei jau Pipedija jums įdomi ar sukėlė pasipiktinimą irba kitus kokius jausmus, tai čia jau rekomenduojam nuo oligofrenijos pasitikrint, nes čia autoriai būtent tokie visi rašo! Taip kad jei čia mūsų nesupratot, taip kad entelektas neatitinka.

Senais laikais oligofrenijai buvo priskiriami ir visokie autistinio spektro sutrikimai, tačiau dabar jau to nebedaro, nes kad ir kažkas gal kam nors panašu, bet skiriasi irgi gerokai.