Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Netolerancija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
15:36, 8 lapkričio 2009 versija, sukurta Tararaika (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Netolerancija''' - anokia matomai tolerancijos priešingybė būtų, tai čia jau darosi labai populiaru, nes visuomenė gi vis tolerantėja. Tai pavyzdžiui gal...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Netolerancija - anokia matomai tolerancijos priešingybė būtų, tai čia jau darosi labai populiaru, nes visuomenė gi vis tolerantėja.

Tai pavyzdžiui galima svečiuose kam nors prišikt virtuvėje pavyzdžiui, o kai šeimininkai pasipiktins ir pradės mušt, apkaltinti juos netolerancija - nesgi akivaizdu, kad išties tai iš jų pusės netolerancija ir yra! Tai tuo pagrindu galima iškviesti ir policiją, kurie suimtų šeimininkus už tai, kad šie mušė jus iš netolerantiškų paskatų. Ir žinokit, kad pagal įstatymus prišikti virtuvėje šeimininkams - nėra draudžiama, o vat reikšti netoleranciją - draudžiama kategoriškai!

Tai aišku čia labai ryškus pavyzdys buvo apie tuos šikimus svečiuose, bet vat pavyzdžiui, jei esat studentas ir blogą pažymį gavot, tai išsyk užsiminkit dėstytuvui, kad tai iš jo netolerancijos kyla ir paprašykite pakelti tą pažymį, idantinai netolerancija būtų panaikinta. Svarbu tik pagrįsti ir rimtai įrodyti, kad netolerancija buvo. Pavyzdžiui, jei esat nelietuvis, o dėstytuvas lietuvis - tai netolerancija tautiniu pagrindu. O jei esat moteris, o dėstytuvas vyras - tai netolerancija seksualiniu pagrindu. Arba pavyzdžiui, taip pat galima pripaišyti netoleranciją dėl homoseksualumo, amžiaus, drabužių, gyvenimo stiliaus, politinių pažiūrų, tikėjimo ir belenko kitko, svarbu tik kad anasai netolerantiškas asmuo būtų išreiškęs apie kažką savo pažiūras.

Tik neužmirškit, kad reikia rimtai eit - dėl netolerancijos visad galima iškelti bylą netolerantiškiems asmenims, tad vos tik jie atmes jūsų argumentus ir atsisakys vykdyti teisėtus jūsų reikalavimus - išsyk tą ir darykit kuo greičiau!