Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nepriklausomybė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Ogi tokie va, tie Nepriklausomybės šalininkai!

Nepriklausomybė - čiagi savo laisvės žodžio visuotinis pareiškimas didžiuliu mastu, ogi kaip kokios Lietuvos ar dar kokio Kosovo. Rengiama neva revoliucija prieš senąją valdžią, totalus visuomenės perversmas, griūna visokių Leninų paminklai, naujos dizainierių vėliavėlės atsiranda, tataigi baisūs dalykai vyksta, seimai, vyriausybės dega, seimūnai bėga it žiūrkėnai iš narvų, visokeriopos sistemos, kaip komunizmas, fašizmas, keičiamos.

Mat su Nepriklausomybe ateina viskas, atsiranda galimybė deklaruoti daiktus, apie kuriuos net svajų nebuvo, politikų pažaidai išsipildo, visi gali laisvai dirbti ir jaustis laisvais, organizuoti taigi renginius įvairių įvairiausius, iškyla judėjimai kultūriniai, kuriasi laisvų žodžių partijos, naująją valdžią stumia modernus gyvybės variklis! Tai tai Nepriklausomybė tokia nepriklausoma!