Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nelegalios OS

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:39, 25 birželio 2011 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
BATGA-A įspėja: nelegalių OS naudotojai gali būti nubausti ir uždaryti spacialiose darbo perauklėjimo stovyklose arba kitose įkalinimo vietose, kurių apsaugos sistemas kontroliuoja tiktai legalios OS

Nelegalios OS arba dar taip vadinamos nelegaliai sukurtos ir nelegaliai platinamos Operacinės sistemos, kurių autoriai ir platintojai nėra jokios legaliai veikiančios įmonės. Atitinkamai, laikytina, kad tokios OS yra nelegalios, o jų naudojimas - neteisėtas.


Plačiausiai žinomos nelegalios OS

Be to, nelegalios yra gal ir kai kurios kitos, čia nepaminėtos OS.


Teisinė informacija

Kadangi šios OS yra nelegalios, jų vartotojai nėra atleidžiami nuo atsakomybės už nelegalų legalių OS vartojimą. Kadangi vienintelis nepriklausomas legalių OS gamintojas ir platintojas yra Microsoft, įsigiję nelegalią OS, jūs privalote nusipirkti Windows licenciją, priešingu atveju, jūs būsite pažeidę įstatymus. Manot, kad čia mes šiaip sau juokaujame? Ogi visai ne. Kažkada šitaip viešai aiškino kai kurie Infobalt atstovai bei netgi kažkas iš Microsoft, tad gerai pagalvokit, prieš instaliuodami kokį nors Linuksą.

Daugiau ir tikslesnės teisinės informacijos, susijusios su teisine nelegalių OS naudojimo praktika galite gauti iš LANVA bei Infobalt.

Susiję strapsniai