Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Napalm Death

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:35, 25 kovo 2023 versija, sukurta Vikšrelis (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Napalm Death - aišku, nuostabiausia grupė iš visų, nesgi ir muzika - išskirtinė. Tai čia jau sakykit belenką apie juos, bet jūs klausos neturit, jei paklausius, nekyla noras šokt ir dainuot!

Napalm Death - viena iš klasikinių, o gal ir labiausiai klasikinė grindcore grupė, atsiradusi prieš keliasdešimt metų ir gal jau ir nustojusi gyvuoti (nors negalim garantuoti, tie seni metalista kartais labai ilgai nemeta savo užsiėmimų).

Napalm Death iššoko metalo muzikos scenoje tuo metu, kai jau buvo pakilusi Death metal banga. Ir kai daugeliui atrodė, kad jau sunkiau ir baisiau, nei Death, matyt neįmanoma groti, išlindo Napalm Death ir parodė, kad galima. Ir dar ne šiaip galima, o tokiame lygyje, kad tie patys Death čia pasirodo kaip vaikiškų dainelių dainuotojai.

Mėgėjai sako, kad bene geriausias Napalm Death albumas yra 1992 išleistas "Utopia Banished". Tai rekomenduojame pasiklausyti.

Tai aišku, grindcore klasikai, net ir metalistų tarpe ne visų suprantami, nes išties tai kas per mada - ten kur kiti vieną natą sugroja stygom, tai šitie po penkias ar dar daugiau, taip kad visa melodija išvirsta į obertonacinį harmominį vibranto...