Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Myžti

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:04, 7 kovo 2021 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Dėl visokių priežasčių kartais žmonėms tenka myžti smarkiai užsimaskavus.

Myžti - tai procesas, kurio metu į organizmą pakliuvęs alus išeina atgal ir, pagal poreikį, gali būti kur nors pavartotas. Su alumi išeina visokių mineralinių medžiagų, kaip kad karbamidas, druskos, visokia chemija ir kitos atliekos, taip kad svarbu žinoti, jog myžalai nėra labai jau vartotinas ir sveikas produktas, nors gal kokiai nors urinoterapijai ir gali būti tinkamas.

Vienok visi alaus mėgėjai gerai žino, kad myžant, patiriamas labai nuostabus palengvėjimas, o tai ir yra svarbiausiasis alaus vartojimo tikslas.

Išties tai myžti yra neišvengiama, nes jeigu nemyžtum, tai kiltų gana didelės problemos. Taigi, šitai yra neišvengiama gyvybinė organizmo funkcija. Vienok už tos funkcijos vykdymą ne vietoje, kartais būna, kad pagauna ir kokia policija, o paskui ir baudą uždeda. O jei ir nepagauna, tai aplinkiniai piktinasi, ko čia kažkas myžalioja viešose vietose ir panašiai.

Taigi, nesigauna čia pasakyti, ar myžti kur papuola galima, ar visgi negalima ir nevalia. Tai jei visiškai jau bus kelbu, tai žinokite, kad lieka trečia išeitis - myžti į kelnes. Tai tada už myžimą viešoje vietoje niekas nenubaus, bet ir nebus labai patogu ar malonu.


Dar žr.

Yra dar kitas toksai panašus žodis - šikti, bet tas tai jau turi stipriai neigiamesnes konotacijas beigi labiau smirdančią semantiką.