Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Motiejus-Kuprinių šikikas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
15:57, 15 gegužės 2022 versija, sukurta ClonkaTron (Aptarimas | indėlis) (Šiek tiek daugiau.)
Jump to navigation Jump to search
Trijų litų Motiejus.

Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos čiūdas, dažnai linksniuojama asmenybė ir visas kitas įžymybių-kriminalistų brūdas. Kas nežino jojo tikrojo vardo visaip vadina, tarkim: „kuprinių šikikumi“, „tašių gavnotojumi“, „sumkių šikinėtojumi“ beigi „krepšių šūdintojumi. Įžymus dėl visokiausių įsidirbinėjimų, bet labiausiai dėl to, jog jis šika į kuprines, o ypač į Kristupo tojo vargšojo.

Biografija

Randasi Kėdainiuose. Kaip kipšo tikrojo, niekas nežino jo gimimo datos irba gimimo vietos - tokia informacija retai kada būna aktuali, kuomet asmuo yra kažkoks kuprinėse šikąs vaikpalaikis. Galimai yra savo rajono vietinis dundukas, turbūt ir tenais įsidirbinėja.

Šūdai visokie

Kuprinių šikimas

Šisai yra daug ko pripisęs, bet daugiausiai apdainuotas dėl savo kuprinių šikimo marazmų.

Pirmasis Kristupo kuprinės incidentas

Žodžiu, kadaise, trečioje klasėje, po tikybos pamokos, visi klasiokai varė lakstyt mokyklos kieme, o šisai paistalas ėmėsi reikalo ir išstenėjo tokį didelį, juodą, atmosferą turtinantį šūdą Kristupo tašėje. Šitą įvykį visą (netyčia) pamatė mokyklos valytoja tokia, kuri po to iš karto patyrė infarktuką tokį tai ir nualpo. Susirinkęs mokinių beigi mokyklos darbuotojų būrys bandė atgaivinti ją siaubingojo mėšlo smarvėje. Valytoja teigia, jog ji dar tokių „stebuklų“ nėra mačius.

Valytoja greitai metė darbą školoje toje, regis neseniai mirė irgi. Vai vai...

Antrasis ir trečiasis Kristupo kuprinės incidentai

Po pirmojo incidento mokykla reagavo ir ėmėsi atitinkamų prevencinių priemonių: persodino buvusius suolo kaimynus. Dabar vietoje, kad kartu sėdėtų Kristupas su Motiejumi, dabar sėdėjo Kristupas su kažkokiu kitu dibilu, ir už jo užnugario sėdi stebukladarys Motiejus. Šis reikalas nepadėjo, nes po trijų dienų Motiejus vėlgi įpiso tokį riebokšlį Kristupo tašėje.

Mokyklos taryba galvojo, jog tikrai nebus trečiojo karto, tad gi sprendimas vėl buvo ganėtinai primityvus, tačiau tik trumpam laikotarpiui: perkelti Kristupą ir Motiejų į du priešingus klasių kampus. Pedagogės visiškai nenorėjo bendrauti su Motiejaus aštunvaikės šeimos tėvu, nes jis tada girtuokliavo, tad šis pasirinkimas turėjo būti tik laikinas. Kaip parodė laikas, net gi šitas buvo per daug trapus, nes net nereikėjo dienos, kad dar viena valytoja įkvėptų to motiejiškojo kvapo.

(Galimasis) ketvirtasis incidentas

Vienos šeštos klasės lietuvių kalbos standartizuoto testo laikymo metu kažkas pašiko į dar vieną kuprinę, bet šįjį kartą Valencijaus. Nors nėra įrodymų kas tai padarė, Juozo Paukštelio progimnazijos taryba vis vien apkaltino Motiejų, nors nebuvo aišku ką trečiokas įsidirbinėjo tuomet. Direktorė tiesiog dėjo tokį skersą, nes ją užkniso šisai nevertėlis juodai.

Kitas rezgalas visoks

Elnio šiknos darymas

Padarė kažkokį elnį per šikną. Tai tiek.

Triušio pisimas į sieną

Vieną lemtingą dieną, Motiejaus klasiokas Jonukas atsinešė savo mylimą naminį triušį į mokyklą, nes norėjo šiaip parodyti visiems savo fainą gyvūnėlį. Motiejus, su blykste akyse, iš karto griebė zuikutį Kopūstą ir piso jįjį tiesiai į sieną. Kopūstas buvo iš karto užmuštas. Jonukas sakė, jog už šitą nuodėmę Motiejus kažkadą atsakys, o šisai kvatojo kaip išprotėjęs iš incidento.

Šiaip triušio pisimas

Norsgi apie triušio metimo į sieną incidentą išgirdo visa mokykla, kažkas vis tiek atnešė savo zuikį į mokyklą, ogi tai buvo Birutė. Motiejus, apsvaigęs po lytiškumo pamokos ir išgirdęs, jog kažkas atsinešė dar vieną naminį kiškį, iš karto bėgo į Birutes klasės kabinetą ir išpiso Žvaigždutę negyvai.

Po šių įvykių mokyklos taryba nusprendė uždrausti naminių gyvūnų atsinešimą į mokyklos teritoriją.

Morkos kišimas į subinę

Pertraukos metu klasiokas Jurgelis liepė Motiejui įsikišti morką į savo subinę. Psichas Motiejus pakluso ir, bekišdamas morką į savo šikskylę, ypatingai garsiai aimanavo ir riekė kaip gimdanti moteris.

Stalo myžimas

Dienyno pastaba.

Matematikos pamokos metu Motiejus, besmaukydamas bybį, žaidė „Kleš royel“. Pralošdamas ypatingai svarbų raundą, jisai atsistojo ir užsiėmė išminčių reikalu: ištraukė savo apspermintą šliozą ir primyžo ant stalo.