Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Monika Bončkutė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Savo straipsniuose, dažnai sulaukiančiuose milžiniškų ir nesuvokiamų komentarų apimčių, Monika Bončkutė nagrinėja tokias puikias temas, kaip kad "Vaikus geriausiai augina gėjai", "Lietuvai labiausiai trūksta žydų" ir panašias, taip sukeldama daugeliui dibilų nežmoniškai gilų kognityvinį disonansą ir šitaip didžiules minias priversdama milžiniškomis apimtimis šikti į komentarus. Pasigėrėjimo vertas reginys.

Tai čia dar kol kas nepasigilijom į josios veiklą, tai daugiau nieko dar ir nerašom, bet tai kai tik kažkam rankos daeis, tai kompramatų dar šliūkštelsim siaubingų.

Pasisakymai

Kedofilai yra kryptelėję. Kedys - pedofilų klano prezidentas.

Monikos Bončkutės knyga

Daug įdomių autobiografinių faktų galima sužinoti iš Monikos knygos, išleistos 2008 m.: "Namie su drakonu: ko nemato skaitytojai", kur taip pat atskleista ir apie Lietuvos vadinamojo šou verslo įžymybes nemenkai detalių.

Visokie gandaiinternetų

  • Mano žiniomis ji ištekėjo už Rusijos oligarcho, kurios brolis darbuojasi Putino sokolų-FSB (ex KGB) spec padalinyje, skirtame darbui su Baltijos šalimis.Štai ji ir darbuojasi, vykdydama Kremliaus direktyvas ir kiek jos apgailėtini rašytojiški sugebėjimai leidžia šmeiždama , bei griaudama Lietuvą. - kažkoks internetų komentatorius
  • šita jauna " žurnalistė" gyvena Čikagoje ir visas jos darbas-valyti Čikagos zoosodo dramblių aptvaro mėšlą, kuriuo po to šita " žurnalistė" bando aptaškyt Lietuva. - irgi kažkoks internetų komentatorius
  • žemas lygis. Keistas LR komentatorių pasirinkimas-kad ir visiškai plokšti , bet svarbu, kad Emigrantai. Tokie užkalniai ir bončkutės rašo apie lietuvą, kuri užsifiksavusį jų atmintyje prieš jiems išvykstant iš šalies. Tai ką rašinėja bončkutė-tai senai nueitas Lietuvos etapas.
  • monikos megstamiausia tema tai pidarai lesb.peniai erekcija.atrodo kad si merguzele seksualno ozabocena. - dar kažkoks internetų komentatorius
  • Oh, Jėzau Marija... Vėl ta Monika Bončkutė gasdina visus savo narciziška nuiotrauka.... Nepagalvokit tik, kad ji kaip Marija... Man ji baisesnė už atominį karą, nes viduje jos tupi Šėtonas... Taigi, kas nematė, kaip atrodo velnias, pasižiurekite i Bončkutę ... Velnias būtent taip ir atrodo... Pederastu ir grupinio sekso propaguotoja.... - dar kažkoks komentatorius
  • As jos straipsniu beveik neskaitau, bet turiu pasakyti kad issiskyrus su Andrium Uzkalniu labai Monikute isgrazejo, tiesiog akutes svieciasi. Ir teisingai Monika, padraugavai su tuo chuliganu, gal jaunai susuko galva kadangi toks Guns and Roses tipo razboinikas buvo, bet laiku susiprotejai, o jis tegul toliau sklaidosi, o tau visas gyvenimas priesaky!!! (P.S. apie ju istorija zinau nes tuo metu gyvenau Cikagoje, visas romanas buvo kaip ant delno) - irgi kažkoks anonimas.


Įdomūs faktai

Monika Bončkutė yra garsios ekonomistės Kaetanos Leontjevos sesuo (žr. straipsnį apie Leontjevą kur yra daugiau informacijos apie jų sudėtingus santykius).