Microsoft

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Microsoft - tai ne kas kitas gi, o ta pati kompanija, kuri mums davė Windows ir taip toliau. Tai dar lietuviškai liaudyje neretai vadinamas Melkosoftas, Mikrominkštas ir kaip kuriais kitais žodžiais, kuriuos meiliai suteikia vartotojai, o įkūrėjas yra toksai Bill Gates.

Čia dar senais laikais nusifotografavo visi kartu darbuotojai, o kairėje pats apatinis ir kairiausias - tai pats Bill Gates, kurį čia matome visame gražume ir niekaip to negalim paneigt

Taip kad ne kitaip, o turime dabar išsyk jus informuoti, kad tai yra ne kas kitas, o aiškus jums signalas, kad MacOS yra labai netinkama, taip kad naudokite Windows, o visokios nelegalios OS jums irgi netinka, nes jos yra nelegalios, taip kad naudokite tiktai legalias OS.

Čia kad išsyk būtų aišku, tai patariame kad geriausiai jums tiktų Windows Vista, o kitos sistemos yra arba kokios nors pasenusios jau, kaip kad Windows XP, arba galimai dar jūs neišmokote jomis naudotis, kaip kad Windows 8 arba netgi Windows 7, taip kad čia toksai Pipedijos patarimas, katruomi jūs aišku galite pasikliauti, o paskui aišku tiktai nesakykit, kad Pipedija durna, nes patys kalti, nes mes tiktai patarėm.

Dar kadaise buvo kitų kontorų, kurios su Microsoft per kur nors konkuravo, kaip kad Borland, Digital Research, Apple, IBM, Oracle, Sun Microsystems ir Novell bei dar kokių nors kitų. Tai kaip kurių jau nėra, o kitos tai jau nekonkuruoja daugumoje, nes pati geriausia kompanija nukonkuravo visus. Tai dabar aišku, dar Google kelia galvą...

Jums taipogi Microsoft gali pasiūlyti ir dar kitų produktų, kuriuos rekomenduojame labai, kaip kad Bing, Hotmail ir MSN, o taip gi ir garsios programos Internet Explorer, Outlook bei Microsoft Office.