Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Medžiaga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
15:55, 18 rugsėjo 2020 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Medžiaga''' - taigi ta, iš kurios siuva drabužius, pvz., kokius nors džinsus ar bliuzkas, ar gal dar kažką. Tai toksai būna audi...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Medžiaga - taigi ta, iš kurios siuva drabužius, pvz., kokius nors džinsus ar bliuzkas, ar gal dar kažką. Tai toksai būna audinys, kuris būųna plokščias, ir iš jo iškerpa gabalus ir susiuva ir gaunasi neplokščias daiktas, kurį galima užsimauti kaip nors ar užsidėti. Tai yra apsirengti kažkaip. Tai žmogus kai apsirengia, tai būna gražus arba ne. Kartais būna ir taip, kad graži kokia nors pana su drabužiais, bet be drabužių dar gražesnė. O būna gal ir su vyrais taip panoms, kad jie geriau jau neapsirenginėtų.

Tai čia tik tiek apie tą medžiagą ir tenorėjome pasakyti, nes čia medžiaga vienaskaita. Tai nesvarbu, kiek jos bebūtų, visvien vienaskaita. Pvz., "džinsų ir striukių medžiaga". O kai jau daugiskaita, tai tada pareina medžiagos, ir jos visai ne plokščios, ir visai ne drabužiams vartojamos, o geriau jau jų nevartokite išvis.