Marius Jonaitis

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Marius Jonaitis - gi koksai tai seniūnaitėlaitis iš Kauno, tai dabar Lietuvos Liaudies partija yra jo numylėta, nes eina į rinkimus kažkur sąrašo viršuje. Taip kad pakilo gerai į viršų, nors pradėjo nuo kažkokios dviejų žmonių partijos, kuri vadinosi Nacionalinis interesas.

Marius Jonaitis - tai jaunimas, kažkoksai teisingumas ir dar kiti žodžiai

Bendrai tai gandai kalba, kad kadaise Marius Jonaitis buvo tautininkas, ale po kažkokių bendrų idėjų, kurių pasisėmė iš Mildos Bartašiūnaitės ir Vitalijaus Balkaus, galų gale nusprendė, kad reikia būti aktyvesniu, tai už tą aktyvumą ir buvo kažkaip išmestas. Sako gi dar gandai, kad ar tai Julius Panka, ar tai Marius Kundrotas įžiūrėjo kažkokius koloradų spalvų atspalvius kokiuose tai Mariaus Jonaičio pasisakymuose. Gi mes tai to nežinom, tai vargu, ar tai bus tiesa.

Dar sako, senais laikais buvę tokie valstiečiai liaudininkai, tai gal tai irgi kokia tai nostalgija aniems laikams...

Gi dabar jau Marius Jonaitis - kartu su kitais judėjo pirmyn, keldamas Rolandą Paulauską, o dabar gi jau pažengė į komunizmo pusę tiek toli, kad jau ir Kibirkštis aną jaunuoju marksistu vadina.