Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Maksima(patys save, mandrai užsienietiškai ir niekaip neištariamai, vadinantys "Maxima") - Lietuvos pasididžiavimas, nuosavo kapitalo įmonė, verslo gigantas, Baltijos monopolininkas. Iš paprasto "načniko" "Urdžia", ilgainiui atsirado "Vilniaus prekyba", paskum VP Market ir prisikūrė visokių parduotuvių, didelių tokių, kaip "Akropolis", tai vat. Ir todėl ten labai didelės eilės, maži atlyginimai kasininkėms, kartais smirda, parduodami sugedę maisto produktai ir kitoks kiniškas fufelis, o be to "Maxima" ir kiti žlugdo smulkųjį verslą.

Visos jų parduotuvės pastatytos iš laikinų konstrukcijų (gal kokiems 20 - 30 metų maksimum), užima didžiulius plotus, neva stovėjimo aikštelėms, o iš tiesų taip jie susukaupė daugybę didžiulių žemės sklypų, kurie ateityje bus naudojami branduolinių atliekų saugojimo aikštelėms, chemijos kombinatams ir požeminiams kinoteatrams statyti.

Daugelis Rytų Europoje, ypač užsieniečių (latviai, estai), kurie pažįsta Maximą, sako, kad tai - blogis arba ją giria, nes nežino tiesos, o pas juos tokių anachronizmų nėra.


Gandai

  • O vatgi prieš kokius metus Latvijoj kažkokia tenykštė Maxima daug žmonių salmonelioze apkrėtė - tąsyk šiąją platino per kažkokią bulvių košę, tai čia dar daugeliui ir klausimas kilo - kaip jie tą bulvių košę ir iš ko gamina, nesgi šioji jokių kiaušinių savyje tai neturi, o salmonelės - tik per kiaušinius teplinta? Tai žiaurus ir klaikus skandalas buvo...
  • O Lietuvoje tai tik niekai visokie - sykį kažkokius bliūdelius iš užnuodytos plastmasės kiniškos pardavinėjo, tai nei ten susirgusių buvo, nei numirusių, tik šiaip laikraščiai paskandalino...
  • O prieš kokius porą metų gi, kai Račas organizavo kažkokius parašų rinkimus referendumui prieš Leo, tai irgi buvo skandalas pasišlykštėtinas, kai Maksimos apsauginiai Klaipėdoje parašų rinkėjus užpuolė, atėmė ir suplėšė parašų rinkimo lakštus. Tai paskui Maksimos atstovai viešai tai neigė, o Račas demonstravo suplėšytų dokumentų nuotraukas. Tai čia aišku daugeliui kilo labai įdomių klausimų su akivaizdžiais atsakymais, kokiu būdu nesigavo baudžiamoji byla, nes straipsnių tam - užtektinai.

Dar visokie gandeliai

  • O tai darbuotojai Maximose yra kaip ir dviejų kastų - vieni turi mėlynas korteles, tai šieji šiaip sau darbuotojukai (įskaitant ir parduotuvių derektorius visokius), o kiti turi sidabrines - tai šieji silveriais vadinami. Tai būna, ateina koks silveris į kokią Maximą pasižiūrėt, kaip šioji dirba, tai visi išsyk trysčiot ima iš baimės...


Dar visokie niekai

Da yra tokia Princesė Maksima, bet čia - ne į temą, nes ją tėvai taip pakrikštyjo, nes reikėjo pameluoti, kad vaikus perka parduotuvėse, tai jie nieko gero nesugalvojo, kaip pavadinti dukrą parduotuvės vardu.

Darbo metodai

Lietuvoje vyrauja nuomonė, kad Maxima savo turtus susikrovė plėšdama iš žmonių-pirkėjų ir iš darbuotojų - kasininkių. Manoma, kad Maximos kasininkės labai daug sėdi kasosi, pavargsta ir mažai uždirba. Taigi tokiu būdu Maxima jas negailestingai išnaudoja. Pasipiktinusios Maximos kasininkės rengiasi įkurti Maximos kasininkių profsąjungą - MaKA (Maximos kasininkių asociacija). MaKA turėtų ginti Maximos kasininkių interesus, šviesti visuomenę apie blogą Maximos kasininkių padėtį, pažindinti visuomenės narius su kasininkės darbo specifika, dalinti bukletus, skrajutes, nemokamą alų, organizuoti įvairias atrakcijas ir pan.

Pop(uliarioji) kultūra

Pop(uliariojoje) kultūroje egzistuoja netgi posakis apie Maximos kasininkes, paprastai norint pabrėžti žmonių išnaudojimą, lietuvių verslininkų dibilišką mentalitetą ir apskritai nesiskaitymą su žmonėmis Lietuvoje:

  • eina visi nx, aš ne Maximos kasininkė, išvažiuosiu į Airiją ir nebegrįšiu!


Maxima žmogaus veidu

Kaip ir komunizmas, taip ir kapitalizmas turi du veidus: žmogiškąjį ir .... Neišimtis ir Maxima. Apie blogąjį jos veidą jau prirašyta ir prikomentuota tiek kiek smėlio smilčių yra Saharoje. Tuo tarpu Maxima žmogaus veidu dažniausia viešojoje erdvėje įkūnija vienas iš VP Market akcininkų verslininkas ir maratonininkas Ignas Staškevičius.