Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Magija ir mistika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:38, 23 vasario 2021 versija, sukurta ManoBitaiBuvoDu (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Paprastai visur, kur tik magija ir mistika, ten ir visiškai debiliškos iliustracijos, vaizduojančios superdvasingą dvasingumą, labiau primenantį kažkokį sąmonės aptemimą, bet tikrai ne sveiką protą ar bent jau minimalų adekvatumą.

Magija ir mistika - sako, kadaise buvęs kažkoksai tai portalas apie panašius dalykus, tai moteriškės susiburdavo, prisiskaitydavo, o tada degindavo sutuoktinių plaukus ar nagų nuokarpas, bandydamos išburti, ar tasai neištikimas. Kartais tuos burtus paįvairindavo kažkokiais būrimais iš kavos tirščių, įvairių patiekalų receptais, namų ūkio gudrybėmis, kristalų poveikiais, aromaterapija, paslaptimis apie čakras ir pikantiškais būdais kaip nors kažką sugundyti.

Vyrai gi tuo tarpu turėjo kitą portalą - tasai jau vadinosi kitaip - smurtas ir kūrvos, nes aiškiai skyrėsi interesai, kadangi norėjosi žiūrėti visokius filmus apie Bruce Lee ir Rambo, o paskui - dar gauti meilės ir pornografijos.

Tai vieni kitų nesupratę, ilgainiui abidvi lytys viena iš kitos šaipėsi, pakolei portalai liko kažkur užmiršti ir dabar jau jų pavadinimų niekas nebeatsimena. Gal tiktai kažkokie tai senoviniai forumai dar kur nors mena apie šitas kalbas...

Tai aišku, viskas, ką čia jums papasakojome - tai tiktai kažkokia tai nerišli šių naujųjų laikų mitologija apie lietuviškų internetų priešaušrius. Vienok tose visokiose skylėse ir prasidėjo visos nesąmonės, paskui išlindusios į tokį portalą, kaip Supermama, o dar paskui - ir į Facebook. Tai magijos ir mistikos dvasia gyvuoja iki šiol, visaip pasireikšdama per sąmokslo teorijas, protestus prieš vakcinas ir kitomis nesąmonėmis. Ir aišku, su giliai poetiškų klejonių priemaišomis bei išskirtiniu dvasingumu.


Magija ir mistika matematikoje

Čia labai trumpai norime jums pasakyti vieną paprastą faktą, kuris demonstruoja, kad matematika beigi numerologija - tai ne tai, kas jūs galvojate, o kažkas smarkiai gilesnio. Kadangi šitai akivaizdi magija ir mistika, ir dar su visais skaičiais, nes matematika čia pateikiama skaičiais, kuriuos patys galite patikrinti.

Reikalas gi tas, kad vidutinis Lietuvos gyventojas turi vidutiniškai apytiksliai vieną papą ir vieną kiaušinį. Ir dar, jei jau taip kalba pasisuko, tai po pusę dar kitų organų, nors taip ir negali gautis išvis niekaip.

Tai apie kokią čia dar statistiką gali būti kalba, jei tokius skaičius mums siūlo kažkoksai mokslas? Kaip galime tikėti tokiu mokslu, kuris duoda tokias nesąmones, ir visiškai tuo pat metu neigti tokius pasitvirtinančius ir šimtus metų egzistuojančius mokymus, kaip spiritizmą, homeopatiją ir astrologiją? Kaip jūs tai paaiškintumėte, jei tik ne visokiomis demagogijomis?

Mes jau patys nesuprantame, ką čia rašome, atleikiste mums...


Kažkoksai tai The Beatles albumas apie maginę mistiką

Vien pasižiūrėjus į šitų bitlų veidus, matosi, kad nelabai jie adekvatūs atrodo

Pasiieškojus visokiuose internetuose apie šitą nesąmonę anglų kalba - su fraze "magical mystery", atradome, kad tokį kartą koncertinį turą surengė garsi klasikinio senovinio Rock pradininkų grupė The Beatles, o iš tenai atrastų vinilų viršelių supratome, kad matyt dar ir apsivartoję kažko buvo. Galimai, kokių nors LSD ar dar kažkokių neaiškių medžiagų. Kitą vertus gi, bilietų pardavimai matyt ėjo gerai, tai ir vinilai buvo parduodami. Taigi, gal ir nieko tenai blogo nesigavo, o tiktai kažkas gero, nes muzika visada visus džiugina.

Anuo kartu išleistoje plokštelėje buvo tokios aiškiai narkomaniškos dainos, kaip "Strawbery fields forever" ar "I am walrus". Tai čia tie bitlai aiškiai pasistengė, kad visiems gražu būtų ir gera. Gražiai dainavo, gražiai grojo. Jautėsi, esantys ruoniais, besivartančiais žemuogių pievelėje. Taigi, štai jums ir prašom.