Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mėnesinės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
23:38, 17 rugsėjo 2022 versija, sukurta Gimnazija (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Gal tik vienas toksai mėnesinių privalumas kartais būna...

Mėnesinės arba menstruacijos - liaudyje gi mergos sako tiesiog kad menkės, taip sukeldamos asociaciją su kažkokia žuvimi, tai dar gerai gi kad ne silkė kokia nors... Tai tada paklausą turi tamponai ir įklotai.

Visas gi procesas besikartoja - kas mėnesį iš putės paplūsta kraujai, o jei jie nepasirodo, tai mergos perkasi kažkokius testus ir meldžiasi, kad tik nepavyktų, panikuodamos baisiausiai. Jei gi bernai sužino, kad menkės kažkur užsidelsė, tai būna irgi kad ir pražyla...

Kai kurios, nesulaukusios menkių, darosi kokį abortą, bet tai jau visai blogai... Kitos gi apsidžiaugia, kad bus vaikas - o tada tai jau reiškia, kad laiminga šeima, visi džiaugiasi ir būna gerai.

Kad nebūtų tokių neapsisprendimo tragedijų ir kitų skausmingų patirčių, Pipedija rekomenduoja, kad geriau jau naudokite prezervatyvus!


Kaip dar vadinamos mėnesinės

Kadangi moterys kartais būna drovios, tai dar dažnai vadina mėnesines kitokiais žodžiais, kur vis būna užuomina į raudoną spalvą. Štai, pavyzdžiui, taip:

Tai vat tokios vat užuominos, ne visada gal gražios, tai nežinom čia, nei kaip reaguoti...

Liaudyje niekas tokio žodžio, kaip "mėnesinės", nesako - visi sako menkės arba mėnkės. Tai čia primename, kad išties tai menkė yra tokia žuvis, tai nesusipainiokite, kai valgote ką nors.

O dar senais laikais, kai prie ruso buvo geriau, taigi nebuvo nei įklotų, nei tamponų, tai atėjus mėnesinėms, visoms panoms būdavo bėda, o ypač dar jaunesnėms, kurios neišmouksios, kaip kokiais nors skudurais kažką ten pasitvarkyt. Tai dažna pana, netikėtai mėnesinėms užėjus, tam pasinaudodavo pionierišką kaklaraištį, užtat kad irgi raudonas. Tai kai kurios paskui dar tokį prasiskalbusios ir nešiodavo, pakol vėl neužpuls reikalas.

Užtai gal ir liko tokios asociacijos su komunistais, revoliucija ir kitas panašiais dalykais...