Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lietuvos Žemės Ūkio Bankas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
04:46, 2 gruodžio 2011 versija, sukurta Makštutis (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Nelabai pretenzingas, dar sovietmečio laikų stilistikomis dvelkiantis, tačiau visgi logotipas, o ne šiaip raidėmis užrašytas pavadinimas - tai jau šiokio tokio solidumo buvimo požymis buvo

Lietuvos Žemės Ūkio Bankas, dar neretai vadintas LŽŪB, buvo įkurtas kaip tik 1993, bet norėdamas pasipuikuoti gražia istorija, pasiskelbė, kad jisai tęsiasi dar nuo 1923 metų ir kad jis yra kažkokių tenai tradicijų tęsėjas ir taip toliau, todėl tai bankas, kuris labai geras matyt turėtų būt.

Čia mes pasakysim, kad tasai aiškinimas, esą šitas Lietuvos Žemės Ūkio Bankas tęsiasi nuo belenkada seniai ir taip toliau, kaip ir aiškinimas, kad jis kažkada vadinosi kaip Žemės bankas - tai aiškus marketingistų kliedesys, nes pavadinimas - tai ne tęstinumas, o tik visokiems dibilams mulkinti skirtas fufelis. Tai šitokius fokusus visi nuo seno puikiai žino ir gero įspūdžio rimtoms įstaigoms tai nedaro, o tiktai kompromituoja, tai todėl čia įvertinimą duodame minusinį už tokias pasakas.

O dar jei šito banko marketingistai būtų istoriją gerai žinoję, tai būtų žinoję ir tai, kad jaunos Nepriklausomybės laikais buvo toksai Žemės bankas, kuris irgi tokios pat istorijos gviešėsi, o kadangi pavadinimą spėjo užsiregistruot anksčiau, tai ir gvieštis turėjo didesnes teises, tiktai kad kai vyko bankų griūtis, tai apsivožė ir subankrutavo. Tai šito subankrutavusio banko reikia nepainioti su LŽŪB.

O bet tačiau visgi čionai mūsų aptariamas Lietuvos Žemės Ūkio Bankas sukosi gal ir nelabai blogai, todėl sėkmingai pergyvenęs bankų griūtį, buvo nusipirktas kokių tai vokiečių iš NORD/LB jau 2002 metais. Tai tuo pačiu į NORD/LB ir savo pavadinimą pakeitė.