Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lietuviškos kabutės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:10, 24 sausio 2022 versija, sukurta ClonkaTron (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: Dar vienas kalbainių bezobrazas ir proto pisimas: lietuviškos kabutės yra '''„ABC“''', - devynetukai apačioje, šešetukai viršuje<ref>http://www.vlkk.lt/konsul...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Dar vienas kalbainių bezobrazas ir proto pisimas: lietuviškos kabutės yra „ABC“, - devynetukai apačioje, šešetukai viršuje[1], - o ne "ABC" argi «ABC» katrasios. Kodėl būtent tokia yra lietuviška skyryba, niekas nežino; tik aiškus vienas dalykas, jog VLKK, kaip ir visada, mėgsta šūda malti, visiems sunkinti. O Komisija sunkina situaciją dėl to, kad praktiškai neįmanoma rašyti šias kabutes, be gūglinimo, kaip reikia jas įvesti.

Pipedininkai šiuo atveju ateina į pagalbą ir paaiškina, kaip būtent reikia įvesti: laikant mygtuką alt, surinkite numerį 0132 rašant atidaromasias, o uždaromasias - 0147. Va.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.