Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lenkija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:41, 3 sausio 2018 versija, sukurta Gytonsas (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Lenkamuolio nuotykiai

Lenkija - didžioji kaimynė, katra vis mūsų istorijos bei kultūros gviešiasi, kaip kokia Baltarusija. Tai Tarpukariu ir sostinę buvo užsigviešusi, tai iki šiol daugelis piktumu šią valstybę atsimena.

O tai kita vertus, Lenkijoje viskas daug pigiau, tai lietuviai ten apsipirkt vis važiuoja. O senais laikais, kai Atgimimas buvo, tai lenkai į Lietuvą prekes veždavo. O dabar dar į Lietuvą važinėja lenkų turistai, o į Lenkiją važinėja tūsintis ir gert jaunieji lietuviai nuskriausti Verygininkų (tą patį daro ir pas braliukus) .

O dar vis Lenkija reikalauja, kad visokiuose asmens dokumentuose lietuviai laikytųsi lenkiškų rašybos taisyklių, tai lietuviška valdžia dabar jau aiškina, kad taip ir turi būt ir kad lenkų kalba turi teisę Lietuvos pasuose egzistuoti. Tai tokie vat ir santykiai.

Internetuose Lenkija žinoma kaip Polandball, tai savotiška mėmė - tiesiog įvairūs amerikonai pieša komiksus ir vis Lenkijai primena, kad ji - pasaulio šiknaskylė. Tad visai nieko keisto, kad lenkai vadinami Europos nygeriais...