Laimontas Dinius

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Anoks klounas, prisikėlėlis. Po nesėkmingai skandalingų pasirodymų su grupe Rondo, kai Laimontas Dinius garsiai dainavo, kad "Viską paliksiu...", atsitiko taip, kad jis ir paliko... sceną! Tapęs Seimo nariu, pastarasis užėmė TPP frakcijos seniūno kėdę ir nustojo dainavęs, bent jau viešai (nu ir gerai!)

Laimontas Dinius

Dabar matome, kad Laimontas Dinius kalba kažkaip stengdamasis atrodyti labiau valdiškai, o iš tiesų kažkaip aptakiai skamba politko žodžiai, nes, greičiausiai, jų mokosi iš laikraščių.

Dar girdime, kad jojo įmonė "MAX`o plėtra" skolinga už nuomą Šiauliuose (kaip žinoma, su vienu pirmųjų naktinių klubų MAX tinklu susiję nemažai šou pasaulio atstovų, dalis jųjų dabar pateko į Seimą) O MAX`o šokius tai mename visokiais kontekstais, tai nežinia, kokios čia sąsajos...

Ir vat Dinius, neapsikentęs to, kad jojo kolegos ir partijos broliai Aleksandr Sacharuk ir Linas Karalius nevisi buvo pašalinti iš Seimo, bei burnodamas prieš socialdemokratus, kurių elgsena būktai nulėmė tokią konstitucinę neteisybę, perbėgo pas liberolsąjūdiečius[1].

Dar kalbama, kad Dinius porą kartų buvo išmestas iš garbingojo Šiaulių universiteto. Matyt pagal tai, kaip apie jį kalba Krikščionių partijos viešpatis Gediminas Vagnorius matyt turėdamas omeny jo intelektualinius sugebėjimus, yra tiesa[2].


Dar pletkų apie Valinsko nuvertimą:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.