Laima Stankūnaitė

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Noia 64 apps xeyes.png  Šis straipsnis ar jo dalis neatrodo pakankamai suprantami, nes jo autorius buvo girtas.
Jūs galite padėti Pipedijai paaiškindami dėstomus teiginius glausčiau ir suprantamiau. Arba bent jau paaiškinkite, apie ką kalba.
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Laima Stankūnaitė - garsioji Drąsiaus Kedžio sugyventinė buvusi. Tai kaip teigė Drąsius Kedys, šioji savo 4 metukų dukrą pardavinėjo pedofilams.

Laima Stankūnaitė vos 19 metų, o tokia graži šiaip mergina atrodo

Tiesą sakant, nei nežinom, kaip ten išties buvo, betgi žinom, kad kriminalistikos istorijoje šitai nėra kažkas nežinomo, kai motina savo vaikus į prostituciją parduoda, tai paprastai būdingiau prostitucija užsiimančioms moteriškėms, tai negalim vat taip vat imti ir atmesti šito, kaip nesąmonės.

Tai čia ir Pipedija sako, kad nagi taip pripainiota istorija, kad nei nežinom, ką besakyt, nes neaišku, kur tiesa, o kur melas, nes netgi gali būti, kad tyčia propaganda.


Šiaip visokie gandai

Tai dar žiniasklaida kalba, kad visa istorija prasidėjo nuo to, kad Drąsius Kedys 2006 per radijo stotį "Power Hit Radio" išgirdo maždaug tokį skelbimą: "mergina susipažintų su vyru, galinčiu paremti materialiai". Ir buvo nurodytas šios pačios Laimos Stankūnaitės telefonas. Tai tada sužinojo, kad dukra savaitiniam daržely palikinėjama ir ją pasiėmė...

O tai pats Drąsius Kedys su Laima Stankūnaite susidraugino, kai jai tik 16 metų tebuvo. O dar kažkur sklido kalbos, kad pati jinai kažkur prisipažino, kad berods nuo 13 jau seksu užsiima. Upd.ir tikriausiai tą gandą paskelbė kokia nors tetulytė iš gausios Markauskų giminės... Nors kas ta Markauskų giminė tai gal žinotų nebent kažkas, kas čia tą parašė. dar žino ir tie patys, kas tą pavardę nešioja, arba nešiojo prieš ištekėdamos - Kedienė, Skučienė, ir dar dvi mažiau žinomos ponios. taipogi Ibianskienė - Kedžio puseserė (vieno agurkinio žmona ar tai sugyventinė) ir žinoma, patys Markauskai - Kedžio dėdė arba jo sūnus, irgi priskiriamas agurkiniams...

Tai čia toks vat ankstyvas lytinis auklėjimas matomai gal.

Upd. O gal tiesiog nelaimė sutikti 30metį, kabinantį gatvėje nepilnametes. Anam kas - su pilnametėmis kompleksas buvo koks nors?

Upd. O tai dabar gi žiniasklaida skelbia, kad Laima Stankūnaitė atsisako susitikti su savo dukra, nors tokią teisę jai ir suteikė prokuratūra...

Upd. O tai dabar gi jau žiniasklaida ir atvirkščiai skelbia, kad Laima Stankūnaitė norinti prisiteisti dukrą sau, tai čia jau kažkaip įdomiai viskas kertasi su ankstesniais pranešimais... laimute stankunaite nori vaika susigrazinti prievarta. 2012 03 23 ji atvaziavo i vencku namus ir vaika tesiog grobe is mociutes ranku musesi. vienu zodziu ji VELNIO PAKALIKĖ

Komentatoriai komentuoja

Tai čia vat mūsų lankytojai mums rašo taip nevienareikšmiškai visokius gandus, kurių niekas ir patikrint negali, bet tai nors ir negražu čia, betgi tai jau vartotojų tribūna, tai ką parašė anonimai, tą ir turim:

  • pazinojau as ja is petrasiunu si panelyte,kiek zinau nebloga ku... buvus,visada norejo turtinga seni susirast,kad materialiai aprupintu
  • Diela dielomis, bet prieš pora metų Kaune su ja gėrėm, šniogėm amfą ir paskui užsiimdinėjom lovos reikalais. Po to ji sužinojusi, kad aš nesu šaibinis, piso mane į pavėsį.
  • nu ka galima pasakyti, suka, ziurke, paskutine, nors ziurkes ir tai savo ziurkiukus myli ir globoja. ner zodziu, sitai menkystai aprasyt, ir dar valstybes saugomas asmuo ji yra....??? nu nx!!!
  • laimute stankunaite nori vaika susigrazinti prievarta. 2012 03 23 ji atvaziavo i vencku namus ir vaika tesiog grobe is mociutes ranku musesi. vienu zodziu ji VELNIO PAKALIKĖ

Kiti gi dar ir nepagrįstus grąsinimus svaido, kurių ir neįgyvendint aiškiai nesiruošia, gyvendami savo fantazijų pasaulyje:

  • Nu jo plevesa, slykstu net ziuret per tv kai meluoja, kad ja kedys prievartavo, O kad ku tai visas kaunas ja zino, dar negeda jai i tv lysti je pamates suplesysiu y gabalus ir sunim susersiu,taspats ir usui,neto pagalba zinom kur jo tie pedofilu schadniakai vyksta.neuzilgo aplankysim.kedzio kova toli grazu nebaigta