Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kuilys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:25, 7 lapkričio 2014 versija, sukurta Digas (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Kuilys - taigi kiaulės patinas, pasižymintis išskirktiniu savo seksualumu, taip ir pakliuvęs į lietuvių mitologiją, nes kai senovėje žmonės pasižiūrėdavo, tai labai jiems įspūdį darydavo viskas. Čia dar turim pastebėti, kad siejamas toje mitologijoje kuilys su tokiu dievu Piziumi kažkaip - gal per tai, kad viską daro...

O dar mitas pasakodavo, kad pavasarį, atšilus orui, kažkoksai mitologinis kuilys nusileisdavęs iš dangaus ir laikstydavęs po arimus, savo bybiu žemę ardamas beigi spermą taškydamas, ir šitaip išpisdamas anokią deivę Žemyną. Ir buvusi tai pavasario lygiadienio šventė, tiksliau naktis. Kiti gi sako, kad primityvūs lietuviai ankstyvą pavasarį girdėdavę besipisančius laukinius šernus, tai šitaip visą reiškinį ir paaiškinę.

Turim gi pasakyti, kad kuilys per dieną sugeba pradulkinti kokią 10-20 kiaulių, su kiekvienu kartu paleisdamas gerą daugiau kaip puslitrį spermos. Taigi, fiziologija čia įdomi gaunasi: vienas patinas per dieną kibirą spermos išleidžia. Todėl ir stebėtis neverta, kad būtent kuilys, o ne koks nors bulius, arklys ar kiškis tapo vaisingumo simboliu.


Kuilys ir zoofilija

Kita vertus, moteris čia turime perspėti, kad geriau visokiais zoofiliniais šposais čia nesidomėtų, nes fiziologija pas kuilius yra visiškai kitokia, negu pas vyrus, taip kad gali būti problemų. O problemos tai labai paprastos: kuilio pimpalas yra visiškai kitoks ir kitaip veikiantis - tai maždaug per pusmetrį išlendanti plona spyruokliška atauga, kuri pasistoja ne erekcijos būdu o kaip kokia gysla, tik su suragėjusiu galu beigi spygliuota.

Ir negana to, tasai daiktas siekia pusę metro, o judinamas yra kuilio tarpkojo raumenimis taip, kad tiesiog įsisriegia. Ir kaip būdinga daugeliui gyvūnų, pasistojimas įvyksta ne iš lėto, kaip žmonių patinams, o tiesiog tik pyst ir iššoka toksai raitytas plonas pimpalas, įsisriegiantis nelyg motorinis kamščiatraukis.

Taip kad santykiai su kuiliais moterims baigiasi vienareikšme ir labai skausminga mirtimi dėl paprasčiausios pilvo ertmės vidaus organų pertvarų perforacijos ar kitokio ten plyšimo. Kirminalistai žino ne vieną atvejį, kuo tai baigdavosi - ogi baigdavosi skausminga mirtimi, po gana ilgai trunkančios agonijos, nes gimda, žarnos ir kitokie organai likdavo išdraskyti, o baisiausia gi tai, kad dėl spiralinės pimpalo formos moteriai ir nusimaut nuo tokio pimpalo nepavykdavo - lakstydavo nuoga per laukus su į pyzdą įsiskverbusiu kuiliu.

O tuo tarpu pas kiaules lytiniai organai sudaryti smarkiai kitaip, tai joms visi tie suragėjimai ir spygliai nebaisūs, nes pas jas viduje yra atitinkami apsauginiai suragėjimai. Tokia štai išradinga gamta - zoofilijai prieštarauja.

Dar čia kai kas nors pasako posakį apie suraitytą pimpalą - kamščiatraukį, tai irgi žinokite, iš ko tas posakis kilęs ir ką jis išties reiškia.