Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Krymas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Krymas yra Ukrainos dalis, buvo tokia dalimi ir liks. Tuo tarpu Rusija yra tiesiog okupantė, klastingai ir per nusikalstamą karinę invaziją užsigrobusi svetimas žemes.

Krymas nėra Rusija. Krymas yra Ukraina. Ir nėra čia jokio dvipusio konflikto tarp Rusijos ir Ukrainos, o yra tik vienpusė Rusijos agresija ir užpuolimas. Pipedija nepalaiko rusofašizmo. Pipedija palaiko teisingumą.


Krymas ir rusofašizmas

Kaip visi žino, Krymą 2014 metais okupavo ir aneksavo Rusija, surengusi tenai fake referendumą, kuriame suimitavo savanorišką Krymo atsijungimą nuo Ukrainos ir paskui prisijungimą prie Rusijos. Visas šitas dalykas yra toksai akivaizdus, kad akivaizdžiau ir nebūna.

Tai dabar pagal klausimą, kam išties priklauso Krymas, galima nesunkiai atpažinti, kur normalus sveiko proto ir sąžinės žmogus, o kur vogimą, plėšimus ir rusofašizmą palaikantis vatnikas: sveiko proto žmonės sako, kad Krymas priklauso Ukrainai ir yra neteisėtai okupuotas ir aneksuotas Rusijos, kai tuo tarpu vatnikai ima vapėti kažkokius kliedesius apie tai, kad Krymas visada priklausė Rusijai, kad jis nepriklausė Ukrainai, kad nereikia čia konfliktuoti, kad nereikia čia kištis į Rusijos vidaus reikalus ir panašiai.

Taigi, iki šiol šitas klausimas apie Krymą yra labai paprastas ir geras vatnikų identifikavimo metodas.

Štai jau praėjo krūva metų nuo Krymo okupacijos ir aneksijos, o Rusija, kad ir kaip besistengtų, taip ir negavo pasaulio pripažinimo okupacijai. Iki šiol Krymo aneksiją pripažino tiktai tokios absurdo šalys, kurios pačios į valstybes nepanašios - tai yra, Afganistanas, Kuba, Šiaurės Korėja, Kirgizija, Nikaragva, Sudanas, Sirija ir Zimbabvė.


Krymo geografija ir istorija

Krymas turi tokią keistą savybę - jis yra visiškai niekam tikęs, ir kartu jis yra strateginėje vietoje, skiriantis Azovo ir Juodąją jūras, ir kartu nuo žemuno atskirtas tik siauru žemės plotu, todėl labai lengvai ginamas karine jėga. Dėl šitų priežasčių Krymas visada buvo strateginė vieta.

Gi kita vertus, dėl savo uolienų visas Krymas pasižymi tuo, kad yra visiškos sausros zona - tos prastos uolienos sugeria visą vandenį, jį praleidžia į kažkokius labai giluminius sluoksnius ir gaunasi taip, kad nesvarbu kiek lietaus belytų, tiek to vandens nėra ir nėra, ir viskas sausa ir sausa, kaip dykumoje. Todėl Kryme niekas neauga, o kiek auga - tiek nudžiūsta, nebent būtų dirbtinai drėkinama. Nėra tenai, kaip supratote, nei šaltinių, nei upių, nei upelių, nei ežerų, nei netgi balų. Viskas išdžiūsta.

Taip gaunasi, kad Krymas ir būna neapgyvendintas. Todėl niekas jame ilgai nesilaiko. Gal tiktai vieninteliai Krymo totoriai sugebėjo tenai ilgesnį laiką gyventi, bet ir tie apsigalvojo, vos tik Vytautas Didysis jiems pasiūlė kraustytis į Lietuvą.

Gi kita vertus, jei kažkaip per didelius vargus kažką gaunasi išauginti, tai gaunasi iš to labai neblogos vynuogės, iš kurių būdavo daromi labai neblogi Krymo vynai, kuriuos kadaise išnaikino Michailas Gorbačiovas, o todėl tų vynų ir nebeliko, nes visi vynuogynai anuomet buvo tiesiog iškirsti. Štai taip nieko gero Kryme ir nebeliko.