Konjakas

No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Konjakas pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Konjakas būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Konjakas - prašmatniausias gėrimas, nes laikomas labai daug metų, pakol visai pages, o taip pagedęs būna geriamas. Ko tik tie turtais aptekę vertelgos neprisigalvoja, kad daugiau išsidirbinėt jau ir negali - užpraeito amžiaus spiritą laka ir vaizduoja kokius tai protingus.

Dargi kad būtų kuo brangesnis, tai konjakas išties yra varomas iš vyno, o dar ir ne kokio nors paprasto, o tik prancūziško ir iš Cognac rajono. Tai irgi viskas skirta tam, kad būtų kuo brangiau. Nes kiti tai kai vyną išvaro, tai gaunasi koks nors brendis ar išvis kažkokia grapa, o vat jau jei konjakas - tai tik iš tų Cognac vynų.

Kažkodėl yra įdomiai, kad nors prancūzai labai giriasi savo prancūzų kalba, bet konjako rūšys žymimos tiktai angliškai, nes patys prancūzai konjako negeria, o jį tik eksportuoja, kadangi jiems patiems tai yra nelygis gerti šitą apgavystę. Taip kad čionai jums žymėjimai, kad suprastumėte, ką kas reiškia:

  • V.S. - tai reiškia Very Special, dar būna žymimas trimis žvaigždutėmis, tai čia sumaišytas iš spiritų, kurių pats jauniausias yra ne mažiau trijų metų senumo
  • V.S.O.P. - Very Special Old Pale, tai rei6kia, kad jauniausias iš spiritų buvo laikytas ketverius metus bačkoje
  • X.O. arba tiesiog XO - Extra Old, tai reiškia, kad jauniausias spiritas buvo ne mažiau šešių metų išlaikytas bačkoje

Dar būna kartais ir visokių kitokių žymėjimų, bet čia reikia turėt omeny vieną dalyką: visi brendžio pardavėjai bando vaizduoti panašius į konjaką, tai irgi tokius pat žymėjimus dedasi, tiktai brendžio atveju tie žymėjimai nieko nereiškia. Taip kad žiūrėkit, kad ant bonkės būtų užrašyta "Cognac".