Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kazimieras Šiaulys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:46, 14 gegužės 2020 versija, sukurta Glumuma (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: {{Abejotinas}} '''Kazimieras Šiaulys''' garsus gal dėl savo legendinės frazės apie muzikinę aklavietę ar tai muzikos aklavietė|muzikos aklaviet...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kazimieras Šiaulys garsus gal dėl savo legendinės frazės apie muzikinę aklavietę ar tai muzikos aklavietę, kurią kažkada dar sovietmečiu pasakė savo laidoje Estrados orbitoje apie kažkokį thrash metal bendrai ir Testament konkrečiai.

Tai daugiau kaip ir nežinome, bet visgi kad ir kaip čia būtų, anais laikais, 1988 metais, metalas vis dar nebuvo toleruojamas ir leidžiamas valdžios, taip kad parodyti per TV kokį nors įdomesnį video klipą gal tiktai taip ir tebuvo įmanoma - kaip nors su neigiamu vertinimu, esą "žiūrėkite, kaip degradavo tie supuvę Vakarai".

Tai šiaip tai geras bičas, sakykim.