Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Katinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:27, 28 vasario 2021 versija, sukurta Raketa (Aptarimas | indėlis) (→‎Dar visokie katinai)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Katinas žiūri į vištą

Tipiškas katinas - kvailas ir klastingas padaras. Nieko įdomaus apie katinus negalima pasakyti. Katinus fotkinti labai mėgsta Pbg.

Gi dar katinai yra nemėgstami šunų, tai būna, kad koks šuva vaikos vaikos katinus, pakolei užsirauna ant patyrusio kovinio, o tas tik šast po mašina, šuva, pasilenkęs, kyšt snukį paskui, o katinas nagais tik švyst per akį, vat jums ir prašom - šuva daugiau negaudo katinų ir net nežiūri ta savo vienintele likusia akimi.

Faraoninės veislės katinas visame gražume

Anksčiau dar labai katinus laikydavo namuose, pelėms gaudyt, bet prityrę kaimiečiai žino: šeškas visokias žiurkes ir peles gaudo nesulyginamai efektingiau. O jei užsiveisit žaltį, tai žiurkės ir pelės pačios išsilakstys, mat instinktas joms pasako, kad kitaip bus galas.

Dar jei katinas būna nekastruotas, tai vadinasi kašaras, tai tada yra zapadlistinis giliai. O po kastracijos tai jau taip nekenkia, o tiktai myža į batus visiems ir ten pat šika. Iš to ir atpažįstami kastruotų katinų savininkai, nors jie patys apie tai ir neįtaria, priprasdami prie smarvės, nes jiems atrodo gi, kad katinėlis mielas, šika ir myža į tą padėkliuką, o nei nepamato, kad protarpiais ir į avalynę. Tai ir atpažint galima iš to, kad kastruotų katinų savininkai smirdi kačių myžalais ir šūdais.

O tai gi kiti užknisusius katinus išmeta lauk, tai tada gaunasi visokios valkataujančios katės, kurios jau dauginasi nekontroliuojamai.


Katinas (narkotikas)

Dar yra toksai katinas (cathine), kuris yra priskiriamas psichiką veikiančioms narkotinėms medžiagoms, dar žinomas kaip D-norpseudoefedrinas (D-norpseudoephedrine), turintis poveikį, artima amfetaminui ir panašiems junginiams.

Katinas yra randamas tokiame augale, kuris lietuviškai kažkokių kalbainių buvo išverstas kaip arabinis dusūnas, bet šiaip tai vadinamas kaip katas. Toksai vijoklis, kurio lapus visokie ten arabai kramto, o paskui būna kaip reikalas apsinešę.

Taigi, tasai kato pagrindinis alkaloidas, psichiką veikiantis junginys - tai ir yra katinas. Tiesa, kirčiuojamas tuo kairiniu tvirtapradžiu ar kai ten vadinama kirčiu ant "i", nes tai kitoksai katinas.


Dar visokie katinai