Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Katinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Katinas žiūri į vištą

Tipiškas katinas - kvailas ir klastingas padaras. Nieko įdomaus apie katinus negalima pasakyti. Katinus fotkinti labai mėgsta Pbg.

Gi dar katinai yra nemėgstami šunų, tai būna, kad koks šuva vaikos vaikos katinus, pakolei užsirauna ant patyrusio kovinio, o tas tik šast po mašina, šuva, pasilenkęs, kyšt snukį paskui, o katinas nagais tik švyst per akį, vat jums ir prašom - šuva daugiau negaudo katinų ir net nežiūri ta savo vienintele likusia akimi.

Faraoninės veislės katinas visame gražume

Anksčiau dar labai katinus laikydavo namuose, pelėms gaudyt, bet prityrę kaimiečiai žino: šeškas visokias žiurkes ir peles gaudo nesulyginamai efektingiau. O jei užsiveisit žaltį, tai žiurkės ir pelės pačios išsilakstys, mat instinktas joms pasako, kad kitaip bus galas.

Dar jei katinas būna nekastruotas, tai vadinasi kašaras, tai tada yra zapadlistinis giliai. O po kastracijos tai jau taip nekenkia, o tiktai myža į batus visiems ir ten pat šika. Iš to ir atpažįstami kastruotų katinų savininkai, nors jie patys apie tai ir neįtaria, priprasdami prie smarvės, nes jiems atrodo gi, kad katinėlis mielas, šika ir myža į tą padėkliuką, o nei nepamato, kad protarpiais ir į avalynę. Tai ir atpažint galima iš to, kad kastruotų katinų savininkai smirdi kačių myžalais ir šūdais.

O tai gi kiti užknisusius katinus išmeta lauk, tai tada gaunasi visokios valkataujančios katės, kurios jau dauginasi nekontroliuojamai.


Dar visokie katinai