Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Katės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
03:00, 18 balandžio 2012 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Kaip katę beauklėtum, jinai visvien prišiks kur papuola. O paskui, instinktų vedama, dar pavaizduos, kad užkasinėja savo šūdus, taip juose išsitepliodama, išmazodama juos po grindis ir pridarydama bardako namuose. O itin šlykštu būna, kai katė šika kur nors po lova, tai ne išsyk ir pastebi, kad privaryta, tik visi namai greitai ima smirdėti šūdais

Katė - šlykštus ir kvailas padaras, nejaučiantis nei dėkingumo, nei atsakomybės, nei proto. Paprastai, kai katė auginama namuose, ji įsivaizduoja, kad ji yra dievas, o namų šeimininkai - šlykščios žiurkės, duodančios tik maistą, o ir tai patį prasčiausią. Nevertas padaras.

Puikus šiuolaikinės pramonės išradimas idealiai tinka kačių transportavimui.

Vienok dar katės neretai taip suįžūlėja, kad šeimininkų batai būna amžinai primyžti, o vaikams katės netgi išdrąsko akis. Nuo to net patarlė yra kilusi: "akis draskyti".


Kačių moteriškoji metafizika

Dar kartais su katėmis lygina nekurias moteris kažkas, tai čia yra irgi įdomi dviprasmybė - kad vos pavasaris, tai nors imk ir sterilizuok, o tai laksto kur papuola ir dulkinasi su visais. Taip kad čia tokia gyvūninė metafizika daugiaprasmė, bet jau geriau tegul būna kaip katės, nei kaip kokie vyrai, kurie ožiai.


Dar žr.

Faktiškai tiktai taip ir galima kates auklėt