Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kęstutis Petkevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
04:04, 19 vasario 2010 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kęstutis Petkevičius - anoks Kauno teisėjas, kartą 2005 pagarsėjęs nuostabiu sprendimu anokio kolaboranto Rimvydo Tvarijono byloje, kai šiam už tai, kad jis kolaborantu buvo pavadintas, priteisė iš žurnalisto Arūno Dambrausko 50 tūkstančių litų, nors puikiai buvo žinoma, kad Tvarijonas - kolaborantas.

Tai paskui kažkoks aukštesnis teismas tą Kęstučio Petkevičiaus sprendimą panaikino, o Aukščiausiojo teismo pirmininkas ir Teismų tarybos vadovas Vytautas Greičius spaudai sakė: šis teisėjas buvo „nei šioks, nei toks, bet aš nieko negalėjo padaryti“. V. Greičius taip pat teigė, jog „teisėjų garbės teismas taiko tokias drausmines priemones, kurios yra tik paglostymas, o ne bausmė“.


Kiti petkevičiai, apie kuriuos žino Pipedija