Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jungtiniai Europos negrų ir arabų emyratai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
23:18, 7 liepos 2019 versija, sukurta Raketa (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Nygerių emyratų herbas

Jungtiniai Europos negrų ir arabų emyratai, kažkada istoriniais dar laikais vadinta Prancūzija - valstybė kažkur Vakarų Afrikoje, bet kiti skaito, kad dar Europoj. Sostinė Paryžė (vietinių gyventojų kalba Mpadžiž).

Kažkada tuometinė tai Prancūzija garsėjo kaipo visos Europos kultūros sostinė. Anosios gyventojai valgė varles, sraiges, moliuskus ir kitokį brūdą ir laikė tatai elitiškumo ženklu. Nors mes tai žinom, kad čia grynas išsipisinėjimas. Visgi, galima pasidžiaugti, kad prancūzai smarkiai nyksta, ir dabar jau retai aptinkami. Gi daugumą ten sudaro nygeriai, muslimai ir kiti babajai. Dar prancūzai galvoja kad jų kalba graži, bet nixuja - greit visi kalbės arabiškai. Religija - islamas.

Žinia, kad Prancūzijoj, kuri kaip jau minėjom dabar vadinasi Nygerių ir kitų babajų emyratais mėgsta žaisti futbolą. Dar žinoma, kad anų rinktinėj nėra nei vieno prancūzo, o tik babajai, todėl neretas užsienietis susidaro logišką išvadą, kad Prancūzija yra Afrikoj. Gi pavyzdžiui lietuvių sirgaliai anuos net pasveikino "Sveiki atvykę į Europą", bet liko nesuprasti, neva tai nesupranta geografijos. Gi UEFA net svarstė išmesti Prancūziją iš Europos zonos ir priskirti Afrikai, ale toks Platinis, būdamos tosios prezidentu išsaugojo galimybę žaisti Europoje. Prancūzų rinktinė žymi anoj žaidusiu anokiu tai Zinaidu Zidanovu katras tapo pasaulio rekordininku smūgių iš galvos į italus statistikoj. Dar dažnai muša įvarčius rankom, kitaip sukčiauja ir gadina visiems nervus.

Vienu žodžiu, nieko gero apie tą nygeryną pasakyt negalim, tik tiek, kad iš ten visoks brūdas po Europą plinta.