Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jonas Furmanavičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
12:37, 12 birželio 2020 versija, sukurta Pikachu (Aptarimas | indėlis) (→‎Dar žr.)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Internetų gandai apie Pedofilijos skandalą
Drąsius Kedys - Andrius Ūsas - Violeta Naruševičienė - Jonas Furmanavičius - Pedofilų gynėjai - Kedofilai - Skandalo versijos - Neringa Venckienė - Laiškas niekam - Deklaracija prieš kedofilus - Garliavos skerdynės - Mergaitės išvadavimas - Aleksoto mūšis

Šiuose straipsniuose nėra jokios faktinės medžiagos, o tik žiniasklaidoje, internetų komentaruose bei šiaip pezaluose pasitaikančios nuomonės ir gandai

Jonas Furmanavičius

Pirmasis Nepriklausomoje Lietuvoje nušautas teisėjas. Kaunietis. Tai įtariama, kad jį anoks Drąsius Kedys nušovė, prieš tai dėl pedofilijos apkaltinęs.

O tai kas dabar galėtų paneigt, kad čia nepasikartojo Pociūno istorija, tik tie, jau pasimokė iš praeities klaidų ir visą purvo drabstymo planą pradėjo vykdyti anksčiau... panašu, kad sėkmingai... Tai čia, manytume, kad labai tikėtina versija, nes čia labai daug neaiškumų yra...

Jie gali bet ką padaryt pedofilu, ar žudiku maniaku...

Pedophilia suspect judge killed in Lithuania

  • Ir kas galėjo pagalvoti, kad į Pedofilijos skandalą įsivėlęs Kauno teisėjas Jonas Furmanavičius buvo paliktas eiti svarbias valdiškas pareigas, nors tai, galbūt, galėjo sąlygoti pastarojo nušovimą. Čia mąstytina, kad belenkokia dėmė ant munduro (net ir kremo!) šalintina iš valstybės tarnybos! Antra vertus, kasantras žulikas galėtų pasakyti, kad kasantras teisėjas Pydaras:)
  • O taigi pasirodo, kad teisėjams galioja anoks teisinis imunitetas, tai sako, kad tą bylą iškeltą tuo pagrindu Kauno teisėsauga ir nutraukė matyt...

Dar visokios senos istorijos

  • 2009 vasarą Jonas Furmanavičius plačiai pagarsėjo stebėtinu nuosprendžiu byloje dėl 17-mečio vaikino žmogžudystės ir sunkaus jo draugo sužalojimo Kaune, Laisvės alėjoje: vietoje prokurorų prašytų 15 įkalinimo metų Kauno policininko sūnui, 20-mečiui Edgarui Zapustui tąkart skirti vos dveji metai nelaisvės. Jo bendrininkui, 21 metų Deividui Vonžodui skirta griežta bausmė – 17 metų nelaisvės.
  • 2006 metais teisėjas Jonas Furmanavičius Kauno rajone įkliuvo policijos pareigūnams, kai neblaivus vairavo automobilį. Jo kraujyje rasta 2,57 promilės alkoholio. Tai – sunkus girtumo laipsnis. Po šio skandalo J. Furmanavičiui pavyko išsaugoti teisėjo vietą.
  • O tai dar neaiškūs gandai pasklido, kad Lietuvos generalinis prokuroras Algimantas Valantinas - Jono Furmanavičiaus kursiokas, tai gal dar ir draugelis kažkoks... svarbiausia, kad nei Venckienė, nei Venckus neturi nei vieno kursioko nei draugo. tik švogerius.

Daugiau pagal Furmanavičius:

  • Pipedija pažįsta ir kitą Furmanavičių iš Kauno - Gintarą, katras darbietis (kaip ir su Jonu Furmanavičiumi pedofilijos skandale siejamas Andrius Ūsas - vienas iš darbiečių vadų), o dar ir buvęs vidaus reikalų ministras, o dar ir su EBSW kažkaip sietas. Tai gal ir giminystės ryšių kokių esama čionai?


Dar žr.

Skaitytojai mums rašo

  • Šmaikštuoliai jūsų sąžinė negraužia? išsigimėliai tik jūs čia dedantys iškrypusio tėvelio pedofilo gandus.kad Jus blt kas nudėtų ir kaip nekrofilus paviešintų (beje, taip ir elgiatės niekindami mirusį žmogų, kuris pats buvo auka)
  • Yra gandų, kad J Furmanavicius buvo susijes pedofilijos skandalu pries mazdaug 20 metu.

kas turi apie tai daugiau ziniu? O gandai pasirodo - netikri. Taryvbiniais metais, būtų iš milicijos (kur dirbo), išdarbintas be teisės įsidarbinti atgal į tą pačią pusę. Gandas sako paskleistas anokios Sonatos Žukauskienės, apie katrą jau neturim žinių, gal čia ir tikras žmogus kažkoksai, o gal ir išgalvotas vardas...