Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ispanija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:16, 15 gruodžio 2022 versija, sukurta Gimnazija (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Ispanija - tai kaip ten kartą paskelbta buvo, kad yra labiausiai nekenčianti Lietuvos pasaulio šalis. Jau sako, kad Rusija mūs nekenčia, bet kaip kažkas seniai sudarė reitingus pagal gyventojų apklausas, tai pasirodo, kad šios gyventojai vidutiniškai Lietuvą vertina daugiau teigiamai, nei neigiamai. O Ispanija - vienintelė Europos Sąjungos valstybė, kurios gyventojai vertina Lietuvą labiau neigiamai, negu teigiamai. Ir dar ne šiaip labiau neigiamai, o neigiamiausiai iš visų pasaulio šalių.

Tai vat šitie reitingai į paviršiaus šviesą išlindo, kai tenai ambasadoriavo anoksai Mečys Laurinkus, tai paskui šis už tai buvo smarkiai tarkuojamas. O kiti gi sako, kad Laurinkus dėl to buvo nekaltas, nes kai šilta ir demokratiška šalis, tai tiesiog iš Lietuvos į ten visi bomžai išvažiavo, katrie ten šiltuose kraštuose kuo puikiausiai gyvena. Taip ir krenta vat reputacija, kai demokratija visur.

Bet taip ar anaip, šiais laikais Ispanija yra vienas iš tankiausiai lietuvių gyvenamų kraštų, mat emigrantai pamėgo šią šalį, ar kaip ten spauda tą reiškinį vadina.

Istoriškai dar Ispanija žinoma, kaip bene labiausiai komunistus palaikanti šalis, iš kurios į Lietuvą atvyko didžioji Ispanijos gėda - Miguel Puertas, toksai komuniaga, dezinformacijos ir šmeižto skleidėjas, daugelį metų organizuotai ir su Kremliaus parama pylęs visokiausius purvus ant Lietuvos, o paskui išvykęs į kažkokią Donbabvę.

O dar Ispanija žinoma, kaip ilgiausiai fašizmą turėjusi valstybė, kur ilgai ilgai valdė toksai Francisco Franco. Tai gal iš kvailo tikėjimo, kad komunistai yra geriau už fašistus, ispanai tuos komunistus ir mėgsta. Tiesiog neįtikėtinas naivumas.

O dar Ispanija yra žinoma, kaip valstybė, kurioje kadaise buvo išrastas toksai literatūros žanras, kaip romanas. Būtent čia buvo parašyta pirmoji knyga, kuri yra romanas arba novelė būtent moderniu, šiuolaikiniu supratimu. Tą romaną parašė toksai Miguel de Cervantes, lietuviškai žinomas kaip Migelis de Servantesas. Jo knyga apie Don Kichotą tapo tiesiog istorine, ir realiai iki šiolei visai smagiai skaitoma. Čia tik pridėsime, kad pirmoji tos knygos dalis buvo išleista dar 1605 metais, o antroji - 1615.

Deja, nors Migelis de Servantesas ir paskelbė vieną iš populiariausių ir žymiausių visų laikų knygų, iš jos jis nelabai uždirbo pinigų. Ką padarysi.