Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Inscenizacijos kliedesiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
04:22, 3 rugpjūčio 2014 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Inscenizacijos kliedesiai''' - tokie, kad čia netiesa, kas vyksta su pacientu, nes viskas čia spektaklis ir surengta specialiai su kažkokiu tikslu. Pavyzdžiui, ...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Inscenizacijos kliedesiai - tokie, kad čia netiesa, kas vyksta su pacientu, nes viskas čia spektaklis ir surengta specialiai su kažkokiu tikslu. Pavyzdžiui, tam, kad pacientą apdurninti. Arba tam, kad su paciento pagalba pagauti pasaulinio žydomasonių sąmokslo organizatorius. Arba tam, kad šiaip visuomenę suklaidinti. Arba dar kažkam.

Inscenizaciniai kliedesiai pasižymi didele įvairove. Ryškiais atvejais gali būti ir oneiroidiniais kliedėjimas, kur pacientas, vežamas į psichiatrinę ligoninę, gali įsivaizduoti, kad važiuoja į savo paties karūnaciją kokiu nors Visatos Valdovu, o visa ta maskuotė greitosiomis pagalbomis bei daktarais - tai tiktai tam, kad nesusektų priešai. Tokiu atveju būdinga, kad pacientas mato bei girdi haliucinacijas, patiria aiškią derealizaciją, ir taip toliau. Kartu dažnai būna ir atpažinimo simptomas bei dar kokie nors požymiai.

Švelniausiais atvejais inscenizaciniai pasakojimai pasitaiko esant racionalizuotiems kliedesiams ir sistematizuotiems kliedesiams: tada pacientai gali pasakoti, kad reisas Reisas MH17 buvo nenumuštas, o tik sukurtas kažkokios Vakarų žiniasklaidos, norint apmulkinti visuomenę. Esant panašiems kliedesiams, pacientas savęs su jais tiesiogiai netgi nesieja - kliedesiai apie visokias inscenizacijas tesudaro dalį paranojinių kliedsių sistemoje ir būna skirti tam, kad paneigtų realybės faktus.

Įvairiarūšiai švelnių formų inscenizaciniai kliedesiai neretai pasitaiko kaip tam tikra indukuotųjų kliedesių dalis.