Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Indėnai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:37, 13 sausio 2013 versija, sukurta Balalaikų draugė (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Tikras indėnas žiūri į tave taip, kaip į tave verta žiūrėti

Indėnai - tai tokia rasė, kur atseit oda yra raudona, bet išties tai buvo tiktai kažkokio ten mokslininko susimąstytas kvailumas, nes po teisybei tai anie visai ne raudoni, o tiktai tokie šiaip sau amerikonai, kurie yra tikrieji, o ne baltaodžiai.

Čia vienok reikia pasakyti, kad indėnus visokie britai, Amerikoje apsigyvenę, išnaikino visokiais būdais - ir badu marindami, ir visokias raupsais apkrėstas šmutkes pakišdami, ir šiaip nuodydami, ir į dykumas išvarydami - į koncentracijos stovyklas, tais laikais vadintas rezervacijomis.

Kadaise indėnus sunaikinę, vėliau, po kokio 100 metų amerikonai atrado juose kažkokį tai gilų dvasingumą, todėl dabar indėnai simbolizuoja, nes jie yra amerikonams panašiai kaip lietuviams kokie žydai, kuriuose slypi istorinė praeitis ir dar kažkokie ten slėpiniai, tiktai dar 100 kartų smarkiau, nes indėnų beveik suvisam neliko, o jų dvasingumas yra išvis nesuprantamas, nes jie turi gerklinį dainavimą ir kažkokį šamanizmą.

Dar kai kurie prisiskaito Carlos Castaneda knygų apie tai, kaip indėnai dvasingai žino pačią giluminiausią pasaulio esmę, o tada pradeda vartoti visokį pejotą, valgyti visokius grybukus ir taip toliau, siekdami išlaisvinti savo dvasią. Tai šitaip ir nudurnėja.


Kodėl indėnai yra raudonodžiai

Kadaise indėnus sugalvojo vadint raudonodžiais toksai garsus mokslininkas Karlas Linėjus, gyveno kažkur ten Švedijoje, o ir šiaip Europa nelabai buvo mačiusi nei kokių nors indėnų, nei kiniečių, tai kartą gavosi, kad jis norėjo padaryt kažkaip žmonių klasifikaciją, o jam pasimaišė tiktai du egzemplioriai iš Azijos ir Amerikos. Vat pagal tuos žmonių egzempliorius ir suklasifikavo.

Tai azijatas kinietis sirgo gelta sunkiai, todėl buvo geltonas visas, o tuo tarpu amerikos indėnas buvo visai laukinis ir iš šiaurės, tai nuo šaltų vėjų jam buvo ir veido, ir rankų kapiliarai sutrūkinėję, kaip kad dabar būna neretai galima pamatyti pas kokius nors chronius, kurie šaltyje žiemą daug laiko praleidžia. Tai nuo tų sutrūkinėjimų oda buvo smarkiai raudona. Taip Karlas Linėjus ir sugalvojo, kad indėnai yra raudonodžiai.

Tai kadangi Europa nebuvo mačiusi nei indėnų, nei kiniečių, nei japonų, tai visi ir nutarė, kad toksai rimtas mokslininkas negali niekaip suklysti. Todėl visi ėmė paveiksliukuose indėnus vaizduoti raudonodžiais. Taip ir prigijo.

Išties tai indėnai yra tokie patys baltaodžiai, kaip ir europiečiai kokie nors, o kiniečiai bei japonai - tai irgi baltaodžiai šiaip jau. Negana to, indėnai yra kilę iš tų aziatų, kurie prieš keliasdešimt tūkstančių metų persikėlė į Ameriką, taip kad indėnai tėra azijatų porūšis, galimai kokių nors japonų ar kiniečių, nors gal ir kokių nors čiukčių.