Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Hansa bankas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:40, 8 kovo 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Makštutis versija)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Hansa bankas, vos atėjęs į Lietuvą, daugelį stebino savo blankiai žydra logotipo spalva, nedarančia jokio įspūdžio. Ir dar laiveliu, kuris atrodė nei į tvorą, nei į mietą, nes niekam buvo neįdomu, kas ten tokie kažkada buvo kažkokie Hanzos pirkliai. Todėl daugelis spėliojo, kad laivelis simbolizuojąs vikingus.

Hansa bankas buvo įkurtas estų ir labai sėkmingai augo, tai išaugo tiek, kad kai valdžia 2001 pardavinėjo LTB, tai šitie estai jį visą nusipirko ir labai sėkmingai tapo bene didžiausiu banku per visą Lietuvą.

Dar buvo tuo pat laiku įdomu, kai Hansa Bankas visur pristatė savo bankomatų ir reklamavo juose Delfi, nes tais laikais Delfi teikė labai pigų ir lengvai suinstaliuojamą interneto ryšį, o Hansa Banko vadai labai gudriai sugalvojo, kad kuo daugiau bus žmonių internete, tai tuo daugiau naudosis internetine bankininkyste, taip padidindami banko pelnus.

Taip gaunasi, nieko blogo pasakyti negalėtume apie Hansa Banką, juoba kad jis ar tik ne pirmas pasiūlė patogų internetą, kur galima visokius pavedimus daryti, kai kiti Lietuvos bankai nieko sulyginamai gražaus pasiūlyti niekam negalėjo. Žodžiu, kai kiti bankai sėkmingai bankrutuodavo ar šiaip būdavo neaiškūs, tai Hansa bankas visą laiką buvo pakankamai stabilus ir gražiai veikė.

O bet tačiau kažkaip gavosi, kad labai jau patiko tas Hansa bankas visokiems skandinavams, tai tie jį nupirko ir pervadino į Swedbank.

Dar labai juokingai, kai originalo kalba parašydavo kadaise Estijoje šito banko pavadinimą: "Hansa Pank". Nes estams visi bankai yra pankai.