Grėsmingas signalas

 Ekologiskas.jpg  Šis straipsnis yra ekologiškas
Straipsnis nėra genetiškai modifikuotas, nėra pridėta chemijos, Rašant straipsnį naudoti atsinaujinantys energijos šaltiniai.

Grėsmingas signalas - tai garsusis Lietuvos visuomenę sukrėtęs kino filmas apie tai, kaip nelegaliai visokie ten transliuotojai stato spinduliavimo stotis, kurios sukelia visokias ligas, pradedant smegenų vėžiu, ūmine cerebraline furunkulioze ir baigiant neabejotinais faktais apie visuotinį psichotronų naudojimą smegenų plovimui, katrą vykdo įvairios korporacijos beigi saugumas ir valdžia.

Mokslininkai nustatė, kad katastrofiški mastai, kuriais yra platinamas radioelektroninis užkratas, tiesiog stulbina, radiоaktyvi spinduliuotė - visur!

Taip kad nenustebkit įvairių antenų žala, o tai ištisas mokslas tiria, radiostezija pripažinta pasaulyje teigia, kad būtent tokia spinduliuotė kalta dėl nuolatinių neurozių, apatijų, nuovargio ir patvirtina tai plačiais tyrimais, o taip pat ir siūlo priemones nuo to apsisaugoti.

Lietuvoje filmas buvo pristatytas 2010 m. kovo mėnesį dalyvaujant pačiam režisieriui Talal Jabari, kursai atskrido tiesiai iš Amerikos už savo pinigus. Per premjerą Vilniuje transliuotojai jį bandė nugalabyti, bet apsauginiai išgelbėjo! Apie tai papirkta spauda nieko neparašė, gėda! Dargi buvo bandyta organizuoti riaušes, kai viena firma pasamdė 100 žmonių, kurie per seansą šūkavo ir viduryje atsistojo ir masiškai pradėjo išeidinėti iš salės taip bandydami sužlugdyti filmo premjerą!

Pipedija dedasi prie akcijos

Po premjeros Vilniuje tikrą diskusijų audrą sukėlusi dokumentinė juosta "Grėsmingas signalas” bus rodoma miestiečiams nemokamai!

Šį šeštadienį, balandžio 17 dieną, 20 val., Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemelyje įvyks ekologiškas dokumentinio filmo "Grėsmingas signalas" (rež. Talal Jabari) seansas.

Įdomu tai, kad visa seansui reikalinga energija bus išgaunama minant dviračio pedalus.

Šiuo, pirmą kartą Lietuvoje įvyksiančiu seansu po atviru dangumi, siekiama atkreipti dėmesį į elektros energijos naudojimo problematiką ir galimą mobiliųjų telefonų žalą sveikatai.

Filmo seansą akcijos DAROM 2010 metu organizuoja kino teatras "Pasaka", bendradarbiaudamas su ekologiniu projektu "Velokinas" ir "Ekoinstitutu".