Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gintautas Paluckas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
00:15, 18 spalio 2020 versija, sukurta Glumuma (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: {{Abejotinas}} 400px|thumb|right|Štai jums ir Gintautas Paluckas, [[visame gražume, toksai mielas.]] '''Gintautas Paluckas''' - taigi ...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai jums ir Gintautas Paluckas, visame gražume, toksai mielas.

Gintautas Paluckas - taigi Lietuvos Socialdemokratų Partijos vadovas, jaunas, perspektyvus, ale visai nesigviešiantis didelių pozicijų ar dar ko nors, todėl principingas visais būdais. Kaip sakant, visos socialdemokratijos ateitis, nes tos socialdemokratijos praeitis, atrodo, per 2020 Seimo rinkimus nusibaigė ir gal jau nebeprisikels. Užtat dabar Paluckas ir bus seimūnas.

O dar kažkada buvo tokie jaunimiečiai, tai irgi buvo tenai. Ot gražūs buvo laikai, šlovingi ir geri, tiktai kad viskas subyrėjo.

Pipedija sveikina Gintautą Palucką, per 2020 Seimo rinkimus gavusį Seimo nario vietą ir skelbia, kad Pipedija yra socialdemokratiškiausias internetų resursas, reiškiantis visišką paramą!


Kažkokios senos istorijos, kaip Gintautas Paluckas sėdo į kalėjimą

Vienok istorija paprasta - buvo Gintautas Paluckas Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius, tai ėmė ir pirko kažkokias žiurkių naikinimo paslaugas kažkaip ne taip, kaip reikia, tai paskui ir gavo 2 metus kalėjimo, bet tik lygtinai[1]. Gi žinantys tada sakė - išties gal ir buvo už ką, bet tikrai ne už tas žiurkes, kurios niekam buvo neįdomios.

Išties tame ir nebuvo jokio biznio - siūlė kažkokį žiurkių naikinimą dvi firmos, su 20% skirtumu, viena greitai, o kita kažkada, nu ir savivaldybė paėmė greitesnę, tai iš to kainų skirtumo nebūtų niekas netgi kyšio sumokėt sugebėjęs. O su tom žiurkėm tiesiog kažkas paprašė padėt, nes labai reikia, o taip ir pašalino, nes Paluckas gi žmogus savas, supranta reikalus. Tai ir padėjo. Tai štai ir gavosi.

Čia žinokit, kad kai kas nors prašo gero darbo, tai gali būti, kad paskui už tai ir nukentėsit.


Kaip Gintautas Paluckas tapo LSDP vadu

Vienok paskui po viso to Paluckas jau postų nebeturėjo, LSDP partijoje būdamas, nieko negalėjo, o tiktai visokie ūsuoti bebrai tenai viską valdė. Tai kartą, kai eilinį sykį vyko visos Lietuvos socialdemokratų partijos vadovo rinkimai, Paluckas ėmė ir sugalvojo gerą planą - ėmė ir pravažiavo visus skyrius, į kiekvieną užsukdamas, pasiteiraudamas ir pasibendraudamas. Kadangi dauguma socdemų skyrių pas save jokio vadovo iš Vilniaus, jokio seimūno ir išvis nieko nebuvo matę dar nuo tų laikų, kai gyvas buvo Vincas Kapsukas, Palucko atvažiavimas visur kėlė tiesiog stebuklo įspūdį. Žmonės aiškiai matė, kad čia jau štai tikrai demokratiškas vadas, naujas, jaunas, protingas, suprantantis ir besidomintis. Užtat ir prabalsavo.

Taigi dabar ir įsivaizduokite: tapo Gintautas Paluckas visos partijos vadu, maždaug gal kokių 80% balsų dauguma, o iki tol vadovavęs Algirdas Butkevičius surinko gal kokius nors 15% balsų. Taigi, visą tą seną bebrinę partijos vadovybę ištiko šokas. Tai tada Algirdas Butkevičius pasiūlė Paluckui susiprasti, prieš ką jis šoka ir padirbėti Seime, pavyzdžiui, kokio nors Seimo nario padėjėju, o tik paskui jau imtis partijai vadovaut[2].

Galų gale įvyko viskas taip, kad seni ūsuoti bebrai neapsikentė ir gavosi LSDP skilimas, tada nuo senos LSDP atskilo dauguma Seimo narių, jie sukūrė LSDDP partiją, o tada ėjo į rinkimus. Ir gavosi tada taip, kad LSDDP per 2020 Seimo rinkimus surinko apvalią špygą, o LSDP atsiėmė vietas Seime.

Taip visa ta sena bebrinė socialdemokratija ir nuėjo į praeitį, o Paluckas laimėjo.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.