Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gintautas Mišeikis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
12:29, 21 spalio 2020 versija, sukurta Balalaikų draugė (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Gintautas Mišeikis

Gintautas Mišeikis - taigi tasai patsai, kur ne ko kito, o Kaišiadorių meras buvo dargi prie Brazausko, tai kaip sakant, AMB tėvonijos valdovas, tai čia aišku, kad socdemas.

Tai dar 2003 metais Gintautas Mišeikis pagarsėjo per žiniasklaidas, kad kažkokiu ten būdu nušovė medžiotojų klubo prezidentą medžioklėje, mat palaikęs šį šernu[1], o paskui baigės tuo, kad kažkaip gavosi, kad lyg ir nenušovė, o tas prezidentas kažkaip savaime vos ne nusišovė, ar tai išvis nesuprasi, kaip ten buvo, tai čia galim pasakyti, kad vienaip ar kitaip, tiesa galų gale paaiškėja ir nors mes ir nežinom, betgi neabejotinai kažkas žino, nes jau ta informacija tai gali būt kur nors paskleista, tegul ar taip, ar anaip, gal ir galima ją atrasti ir sužinoti visus įrodymus, kad kas ten buvo nekaltas, o ir taip toliau, nes nežinome, kas ten galėjo būti, o visur visvien tik išsigalvojimai, o žiniasklaida meluoja visvien...

Tai galgi šita proga, o galgi ne šita, buvo paskirtas direktorium į Lietuvos Ginklų fondą, nes matomai gerai su ginklais elgtis geba, tai čia gal ir gerai, nes gi žino žmogus, kad kartą metuose ir lazda iššauna...Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.