Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


GV

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

GV - tai tokios nervus paralyžuojančios medžiagos, kitaip tariant, visoks cheminis ginklas, tik kad iš naujesnių junginių, kuriuos teturi visokios turtingesnės valstybės, nes šitie yra labai jau geri. Tiesa, neretai galima aptikti painiojimų tarp GV ir tokio VG, tai čia patariame nepainioti, nes visai skirtingi jie yra.

Kadangi šitie GV grupės cheminiai ginklai sukurti gerokai po II Pasaulinio karo, o ir į insekticidų sąrašus nei vienas jų variantas kažkodėl nepakliuvo, tai apie jų efektus žinoma ganėtinai mažai, nors visokių ten nuogirdų beigi gandų išlindo pakankamai daug.

Kaip skelbia visokie ten chemine sauga ir panašiais dalykais užsiimantys veikėjai, tai GV grupės junginiai pasižymi nuodingumu, panašiu į V grupės medžiagas, nes savo sandara daug panašesni į organizme pasitaikantį acetilcholiną, taip kad lengviau įsiterpiantys į tą acetilcholinesterazę. O kartu šitie neturi savyje sieros ir yra chemiškai lakesni, taip kad garuoja lengviau, užtat itin gerai užteršdami orą, taip kad savo naudojimu bei chemine sandara yra daug panašesni į G grupės medžiagas.

Tai vat užtat vėlesniais laikais, kaip visokie įtaria, įvairūs GV tipo junginiai JAV ir SSRS arsenaluose ėmė keisti garsųjį VX bei garsųjį Zomaną, nes ir už tą, ir už aną visaip geresni: ir garuoja pakankamai gerai, kad net esant šaltam vėjuotam orui, būtų perteklinės mirtinos koncentracijos, pakankamos, kad per minutę-dvi nunuodytų, ir per odą puikiai įsisavina, taip kad pakaks menko lašelio ir numirsit.

Tai dar čia toksai įdomus dalykas, kad pagal tarptautines sutartis dėl cheminio ginklo uždraudimo visokie fosfatai, skirtingai nuo fosfinatų, fosfonatų ir panašiai, nebuvo įtraukti į draudžiamų cheminių ginklų sąrašus. Taip kad čia jau sugalvokite patys, ką jums sugalvoti apie tai.

Tai vat, yra visas komplektas GV tipo medžiagų, kurios būna užvadinamos su numeriais, kaip kad štai:

  • GV1 - 2-dietilaminoeti-(dimetilamido)fluorofosfatas
  • GV2 - 2-dimetilaminoetil-(dietilamido)fluorofosfatas
  • GV3 - 2-dietilaminoetil-(dietilamido)fluorofosfatas
  • GV4 - 2-dimetilaminopropil-(dimetilamido)fluorofosfatas
  • GV5 - 2-dimetilaminopropil-(dietilamido)fluorofosfatas

...Ir taip toliau. Taip kad čia kaip matome, viskas kaip iš kažkokio vadovėlio parašyta, kur visokiomis karbogrupėmis tesiskiria, taip kad dabar čia jau toliau patys galite prisifantazuoti, kiek dar kitokių panašių chemikalų yra prigalvota.

O dar čia reikia pasakyti, kad su visokiais skandalais išlindę Novičok cheminiai agentai irgi panašūs yra į GV, tai kai kurių buvo dar su GV ir tapatinami, tiktai dar kelis kartus nuodingesni.