Feminizmas

Feminizmas - nuostabus, geras, doras ir labai pageidautinas moterų judėjimas, katrą platina feministės, už tai, kad šiosios gautų visas gi vyrų teises irgi su jomis - matomai gal ir pareigas, taip kad ir vyrai gautų moterų pareigas irgi teises, už ką gi ir kovoja Feministinis frontas, kad pasaulis būtų gražesnis ir mielesnis, o lyčių lygybė pataptų norma. Feminizmas palaiko idėją, kad abiejų lyčių lygybę galima pasiekti sprendžiant išimtinai tik vienos lyties problemas.

Taip čia vat jums pavyzdys išu SSRS laikų, o kad dabar jau tokių vaizdų gatvėse nebėra, tai reiškia arba kad moterų diskriminacija sumažėjo, nes neverčia jų tokių darbų dirbt, arba atvirkščiai, kad padidėjo, nes dingo lygybė su vyrais...

Dar aišku, kad prasidėjo tai viskas iš Lietuvos, nes būtent iš Lietuvos kilo garsioji feminizmo ideologė ir pradininkė Emma Goldman, taip kad turime kuo sekti ir plėsti šią puikią istorinę tradiciją!

Tai čia jau dabar yra geras tonas iš vyrų pusės, kas ir labai malonu - nepanešti moteriai krepšių, neužleisti jai vietos, neišlaikyti žmonos, jei tokią turi, o ir santykius aiškintis kaip lygus su lygiu, be jokių ten prietarų! Tai aišku čia dar tik viena problemėlė neišsisprendė dar - kaip priverst vyrus gimdyt...

Tai čia dar galim pasakyt aišku, kad feministinis požiūris galgi ne visad pasiteisina, nes jau kai lygios teisės, tai kai koks barnis pereina į muštynes, tai kažkodėl moterys gal dažniau į dantis gauna, nors aišku būna ir atvirkščiai, nesyk gi žmonos primuštą vyrą esam matę, inkščiantį, kaip šunį!

Feministėm paminėjus virtuvę jas staiga ištinka staigus šiknaskaudis. Tai toks bene pagrindinis skiriamasis feminizmo požymis. Tai čia jei jau pamatysite vyrą, vengiantį suktis virtuvėje, būkite tikri - tai jau gi tikras feministas! Tik tokių retai pasitaiko...


Neurotinės feminizmo šaknys

 
Štai taip ir feminizmas veikia. Pas vyrus, tiesa, irgi būna analogiški scenarijai

Kadaise toksai Froidas atrado, kad visokios problemos, neurozės, konfliktai ir kova dėl kažko būna labai susijusios su tuo, kad vaikystėje kažkokios traumos patirtos, o ir tėvai kaip nors neleido vaikui augti normaliai, ir taip toliau. O paskui dar toks Adleris išvedė, kad visa tai yra tik dėl to, kad žmogus jaučiasi nesaugiai ir kontroliuoti nori viską, suvaldyti, nes kitaip pratsia jam.

O dar tas pats Froidas pastebėjo, kad viskas būna tiesiog dėl eksteriorizacijos ir projekcijų. Taip kad kai netvarkoje kažkas žmogui, tai jis negali matyti savo vidinių silpnumų ir problemų, o jų šaknis mato tik išorėje - tai eksteriorizacija. O kai jau kokios nors problemos sunkios, tai tas žmogus dar ir priskiria tas problemas kitiems žmonėms - tai projekcija. Taip vat kyla projektyviniai kliedesiai.

Tokiu būdu ir feminizmas nagrinėtinas - kai moteris turi problemų santykiuose su vyrais, ji tas problemas priskiria vyrams ir skaito, kad šaknys yra vyruose. Ir tada prasideda kova už moterų teises. Nors išties tai visa problema yra tame, kad kokia nors ten moteris nesaugiai ir nejaukiai jaučiasi, su vyrais bendraudama. Štai ir kovoja už tas teises, kad jaustųsi geriau.

O dar toksai prancūzų režisierius Jean-Luc Godard kartą pareiškė, kad kai pas moterį galvoje Froidiniai kompleksai, tai putėje tada kova už komunizmą. Tiesa, pas vyrus tai irgi tokie patys scenarijai būna, gerai žinomi kaip mačizmas.


Dar žr.

Čia dar visokių yra sąsajų: