Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Eritrėja

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
00:11, 21 gruodžio 2022 versija, sukurta Gimnazija (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Eritrėja''' - tokia valstybė Afrikoje, kuri žinoma tuo, kad 30 metų kariavo su Etiopija, kol gavo nepriklausomybę. Dabar turi 3,5 milijono gyventojų. Vienok tas karas dėl nepriklausomybės, laisvės ir demokratijos baigėsi keistai - 1993 Eritrėja tapo nepriklausoma, pasiskelbė, kad bus dabar demokratiška šalimi, bet nuo to laiko anei jokių demokratijos požymių neparodė. Dabar ta šalis yra žinoma, kaip viena iš stipresnių Afrikos ...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Eritrėja - tokia valstybė Afrikoje, kuri žinoma tuo, kad 30 metų kariavo su Etiopija, kol gavo nepriklausomybę. Dabar turi 3,5 milijono gyventojų.

Vienok tas karas dėl nepriklausomybės, laisvės ir demokratijos baigėsi keistai - 1993 Eritrėja tapo nepriklausoma, pasiskelbė, kad bus dabar demokratiška šalimi, bet nuo to laiko anei jokių demokratijos požymių neparodė. Dabar ta šalis yra žinoma, kaip viena iš stipresnių Afrikos diktatūrų, jokių rinkimų tenai nebuvo dar anei vieno karto, o nuo 1997 metų sustabdytas ir konstitucijos galiojimas. Visoje valstybėje viską valdo vienintelė partija - Demokratijos ir Teisingumo Liaudes Frontas. Visos kitos partijos uždraustos.