Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Elektroninė cigaretė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ne rukymui.jpg
Rūkalų propagandistų rašliava, nes Elektroninė cigaretė pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Elektroninė cigaretė turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukole ir kaulai.png

Elektroninė cigaretė - tai toksai įrenginys, kuris ultragarsiniu garintuvu garina kažkokį ten nikotino tirpalą, paversdamas jį lengvai plaučiuosna įtraukiamu rūku, taip kad kažkuo panašiu į dūmus.

Andai niekas tų elekroninių cigarečių nenorėjo rūkyti, nes nors aplinkiniams ir nelabai jos smirda, bet patiems rūkaliams jų skonis panašus į kažkokį šampūną ar šiaip kažkokį muilą. Aišku, taip ir turi būti, nes nikotino tirpalas tai gi iš glicerino, o tasai - tai ir yra visokių šampūnų, muilų ir panašių medžiagų svarbesnioji dalis.

Vienok gi entuziastingai kovos prieš rūkymą apologetų pakelti akcizai cigarečių kainas padidino taip smarkiai, kad dažnas dabartinis rūkorius susimąsto, ar ne pigiau būtų rūkyti tas elektronines. Ir pasiskaičiavęs atranda, kad lengvai gaunamas nelegalus nikotino tirpalas bei cigaretės pavidalo garintuvas kainuoja tiek mažai, kad per mėnesį susitaupo tiek pinigų, kiek rūkalams išleistum per metus.

Taip marksistinėje priešybių kovos ir vienybės dualistinėje apraiškoje kovotojai prieš rūkymą tapo svarbiausiais naujos kartos rūkalų skleidėjais.

Pipedija čia turi pasakyti, kad elektroninės cigaretės visgi nėra nekaltas dalykas, nes puikiai žinoma, kad tetrahidrokanabinolis su tais garintuvais gali būti skleidžiamas dar geriau, jo įsisavinimo efektyvumą taip padidinant bent kelis kartus. Kaip ir keletas kitų narkotinių medžiagų irgi įgauna naujas ir pagerintas savybes, kai skleidžiamos, naudojant ultragarsinį garintuvą.

Akivaizdu, kad elektronines cigaretes ypatingai mėgsta kontrabandininkai: juk šitaip daugybę kartų sumažėja krovinių apimtys, tad ir sučiupti juos darosi sunku. Tuo tarpu gi pelnas išlieka didelis ir skatinantis nelegalią prekybą.