Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ekonomika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
00:00, 29 lapkričio 2018 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Atmestas Asmuo (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta Makštutis versija)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Ekonomika - tai esą mokslas, kur kiekvienas ekonomistas vis sako priešingai, nei belenkoks kitas. Štai jei vienas ekonomistas sako, kad mokesčiai per maži, tai būtinai bus krūva tokių, kurie sako, kad mokesčiai per dideli. O jei vienas ekonomistas sako, kad reikia daugiau paskolų, tai tikrai bus tokių, kurie sako, kad per daug paskolų. Ir taip toliau.

Taip štai visi ekonomistai tarpusavy pjaunasi, bet tai dar negana to, visi turi aiškių šizofrenijos požymių, nes neapsisprendžia nuolat ir vis sako "na, čia blablabla, o kita vertus, tai yra priešingai, nes blablabla". Tai angliškai tai skamba "on the one hand blablabla, on the other hand blablabla". Todėl visi vis nori, kad būtų iš kažkur vienarankių ekonomistų, kurie pasakytų kažką aiškiai, o ne priešingus dalykus teigdami.

Tai čia žinoma, kad lygiai taip pat kalba visada visokie ten pamišėliai, todėl jau diagnozė aiški: kai jau ekonomistas, tai ir kliedesiai, toks visas tasai ekonomikos mokslas ir yra - kratinys nesąmonių.

Dar dabar pasaulio ekonomistai vis nori gelbėti bankus, o kaip paaiškėjo, tai bankai sukėlė krizę. Tai čia irgi puikus požymis, kas per mokslas ekonomika.

Taip kad neveltui liaudies išmintis byloja, kad jei tik turtingi, tai ir vagiai, taip kad visa ta ekonomika ir yra išties vagysčių pagrindimas ir ideologija kažkokia išties.


Žymiausi Lietuvos ekonomistai

O štai ant Lietuvos tėra labai nedaug žymiausių ekonomistų, tai čia gal ir daugumą išvardinsim:

Tai čia dar vėl pasakyt reikia, kad visi jie tarpusavy priešingus kliedesius šneka, tai jau ginčytis matomai neverta su jais dėl to.

O dar reikia pasakyt, kad dabar jau randasi visokia šutvė, kur sako, kad jie ne ekonomistai, o priešingai su visokia tenai vadyba ir nusistatę už Davos, taip kad jau pasauliniai kokie ten žydomasonai, skelbiantys visokias tenai apribojimų teorijas ir kitus absurdus, esą reikia viską apskaičiuoti ir nustatyti tikslus, tai tada juos ir galima pasiekt, tuščiai nepezėjus. Tai čia ir Pipedija dabar retoriškai gali paklaust: kaip galima nustatyti tikslus ir kažką siekt, jei nežinai, kaip tai veikia ir kai visur tiktai chaosas kažkoks?