Didysis Vikipedijos karas

Didysis Vikipedijos karas vyko kažkadaise nuo kažkur 2008 iki 2010 metų, o gal ir dar anksčiau. Pirmasis rašytinis šaltinis - Pieškų, snukių beigi rokų triumvirato skypė, katroje apie tai tik ir buvo kalbama.

Pajėgos

Istorija

Viskas prasidėjo, kaigi anoksai Nomadas pradėjo varytis ant Hugo - anasai atsakė tuo pačiu, tada įsikišo Dirgėla. tačiau Hugo komanda net nespėjus amtelėti gavo smūgį - baną nuo to paties Nomado. Atsiblokavo, anas vėl užblokavo, atsiblokavo, anas vėl užblokavo kol Nomadui atsibodo ir tasai pasiuntė Pedivikiją EN. Tačiau antiglobalistams šizofrenikams dar reikėjo nugalėti irgi Dirgėlą, bet net nepradėjus degti ugniai į Pedivikija atėjo amžiaus nelaimė Žiedas. Po to dar įsipiso Kelogas. Abu susiginčiojo dėl atrodo nerimto dalyko - Kelogas esą nukopipyzdinęs kandidatavimą į adminus. Tuo pačiu metu Hugo bandė atkovoti Mea meilę (čia vat ta proga Pipedija perspėja - visi karai kyla dėl moterų). Diktatorius Dirgėla neteisingai apkaltino Kelogą trolinimu, žodžiu, kurio reikšmės nežino net pipedija, ir užblokino keliems metams. Tačiau lemtingai susifeilino ir Žiedas ir Hugo - šytasna balvonas sukūrė nevykėlišką straipsnį "Vilnijos lenkų kalba", o Žiedas eilinį kart kažką padarė netaip. Po metų Hugo.arg pakerėtas Kelogo antiglobalistiniais polinkiais atblokavo jį, kas sukėlė žiaurų Žiedo pyktį, tad jis ėmė ir pavogė Hugo.arg e-mailo ir Pedikpedijos akauntų paswordus, ir galiausiai prisipažinęs viename aptarime žiedas buvo užblokuotas 3-4 mėnesiams kažkokio tai pizduko Snookerio.

Kaip ir išeina komunistų galvos laimėjo - nors ir nieko nedarė, vistik laimėjo, taip kad Pipedija sveikina juos.

Žala

  • Pasak Oksfordo universiteto gamtosaugininkų, per šį karą buvo sunaudota daxuja elektros, tad nuo elektros krūvio susprogo ne vienas kompiuteris ir nukentėjo gamta.
  • Ne vienam žmogui beskaitant tuos aptarimus paprastėjo regėjimas.
  • Lietuvos statistikos departamentas nustatė, kad skaitant visokius pedikpedijos aptarimus, didėja rizika pateikti į svieto lygintojo ir linčytojo Drąsiaus Kedžio aukų sąrašą. Kalbama, kad popiežius Benepedikas XVI netyčia užklydo į Vikipediją, o kitą dieną jis su darželinukų būrių dešimčiai valandų užsidarė savo kabinete.

Nauda

  • Dauguma vikipedų po šio karo perėjo į Pipediją.

Dar žr.