Didžioji Britanija

Didžioji Britanija arba Jungtinė Karalystė - tai išties Anglija, bet kai kurie dar skleidžia teorijas visokias, esą ten ne tik Anglija, bet ir kažkokia Airija, Škotija, Velsas ir dar kažkokios nesąmonės. Kadaise tai dar buvo išvis visa Britų imperija, bet tie laikai jau seniai baigėsi ir dabar imperiniai prisiminimai nebent pas kokius nors vietinius nacius ar šiaip nusenusius diedukus.

Čia jums mes primygtinai teigiame, kad Didžioji Britanija yra Anglija, nes jei būtų kitaip, tai ją valdytų ne Anglijos karalienė, o kokia nors Škotijos ar ten Airijos karalienė.

Didžiosios Britanijos gyventojus reikėtų vadinti kokiais nors didžiabritanais ar dar kažikuo, nors iš tikro visi jie yra tie patys anglai, tik jiems kažikodėl parūpo apsimesti nežinia kuo.

Kiti dar iš seno prisimena, kad kadaise Didžioji Britanija buvo pati didžiausia visų laikų Žemės planetos imperija, valdžiusi gal kokią pusę visos pasaulio teritorijos. Tai anais laikais šitai buvo tokia jėga, kad dabartinė JAV, su ana palyginus, atrodo visai nedidukė... O tuo pačiu Didžioji Britanija turėjo ir galingiausią visų laikų pasaulio valdovą, tiksliau valdovę - nes tai buvo moteris, visiems žinoma Karalienė Viktorija. Vienok istorijoje ta karalienė išliko greičiau kaip žmogus, kuris britų galybę tyliai iššvaistė, o daugiausiai ką padarė - tai visur įtvirtino begalinius kiekius visiškai nenormalių seksualinių draudimų, o tuo pačiu - ir visokių neurozių. Tai pas pačius britus iš tų laikų iki šiolei išlikęs paprotys pistis tiktai smarkiai prisigėrus, kad gėda nebūtų.