Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Deathcore

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:41, 13 balandžio 2022 versija, sukurta Undo (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Deathcore yra pats šlykščiausias metalo muzikos žanras, kurį dar pavyko sukurti. Vokalas tiesiog verčia tavę nusiplėšt savo ausis, dainos yra beprasmiškos ir nesupras net protingiausias žmogus, apie ką jos iš viso yra. Taip pat, šis šlykštusis metalo muzikos žanras, yra žinomas kaip Metalcore žanro iššiktas šūdas. Tik dar labiau pašlykštintas ir nesuprantamas.

Apie Charakteristiką

Dalykai, kuriuos patirsi eilinėje Deathcore dainoje:

-Breikdaunai- Metalcore šikna perdavė savo šūdui breikdaunus. Bet CENZŪRA žino, kam jie reikalingi

-Šlykštus vokalas Dar bjauresnis negu Metalcore vokalas.

-Bjaurūs instrumentų garsai Geriau apie instrumentus, patylėsim.


Kodėl Emo sektos atstovai klauso šitos "muzikos"?

Greičiausiai, Emo klauso to Deathcore todėl, kad galėtų nusižudyti nesipjaustant rankų, arba nenušokant nuo kokio dangoraižio. Jiem Deathcore yra daug lengvesnis būdas padaryti sau galą. Paklausę kokias 2 valandas šito mėšlo, jie praranda visus savo pojūčius, ir dar po 2 valandų, tas šlykštus garsas, pradeda atakuoti širdį. Ir galų gale, eilinis Emo sektos atstovas numiršta. Tai štai lengva ir nemoksliška teorija apie tai, kodėl gi Emo klauso Deathcore.

Įspėjimas

Jeigu kas nors, netyčia jums pasiūlys paklausyt šitos muzikos, tai patariame, atsisakyti pasiūlymui ir bėgti iš ten, kuo greičiau. Pipedija, žino, ką sako. Yra netgi toks nedidelis pavyzdys apie žmogų, kuris atsispyrė Defkoro pagundai. Paklausė 4 valandas be perstojo ir numirė dėl širdies darbo sutrigdymo šlykščiais garsais. Taip kad, geriau saugokitės, nes jum irgi tai gali nutikt.